Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Niezwykle wytrzymałe, szwajcarskie zegarki marki Certina ze specjalnym systemem zabezpieczeń
watch-

Niezwykle wytrzymałe, szwajcarskie zegarki marki Certina ze specjalnym systemem zabezpieczeń

Czy istnieją takie zegarki, które są zarazem wodoszczelne, wytrzymałe i posiadają specjalne zabezpieczenie? A do tego są luksusowe i eleganckie? Zdecydowanie do tego typu biżuterii dla kobiet i mężczyzn mierzącej czas należą produkty szwajcarskiej marki Certina. Zegarki tej firmy należą do jednych z najlepszych, a także niezawodnych urządzeń na świecie.

Certina – połączenie sportowej elegancji i nowoczesnego designu

Certina to marka, która utrzymuje się na rynku od 1888 roku. Produkuje sportowe, znakomite czasomierze, które charakteryzują się nie tylko pięknym wyglądem, ale i znakomitą, najwyższą jakością ich wykonania. To połączenie sportowego ducha z eleganckim designem. Mają kilka tarcz, które pozwalają bardzo dokładnie zmierzyć czas, co do każdej sekundy.

Zarówno damskie, jak i męskie modele zegarków są bardzo gustowne, a ich niepowtarzalny charakter sprawia, że nadają się na każdą okazję. Zarówno do noszenia na co dzień, jak i na wyjątkowe wydarzenia, jako gustowny dodatek do eleganckiego stroju. Wysoka jakość wykonania, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół sprawia, że naprawdę trudno oprzeć się takim zegarkom.

Niezawodne zegarki wodoszczelne i z super zabezpieczeniem przeciw wstrząsom

Zegarki marki Certina należą do niezwykle wodoszczelnych urządzeń, których działanie zabezpieczające przed wilgocią funkcjonuje na głębokości nawet 100 metrów. Dzięki tej opcji, osoby, które je noszą czy w nich pływają, nie muszą się martwić, że ich urządzenie przestanie działać.

Co więcej, firma oferuje specjalnie opracowany, słynny podwójny system zabezpieczający Double Security, który sprawia, że można je zakładać w skrajnie trudnych warunkach podróżniczych. Jest to najlepsze zabezpieczenie na rynku, dzięki któremu zegarki są odporne na wstrząsy. Mogą być noszone na przykład przez taterników lub osoby, które głęboko nurkują. Korzysta z nich wielu znanych podróżników i sportowców na świecie. System ten jest stale ulepszany i dostosowywany do najnowocześniejszych technicznych standardów.

Zegarki Certina są również odporne na działanie pól magnetycznych. Ponieważ występują one w codziennym życiu i stanowią problem dla systemów precyzyjnego pomiaru czasu, firma postanowiła opracować specjalny materiał, czyli Nivachron™.

Zegarki Certina to najlepszy wybór i gwarancja najwyższej jakości. Dzięki niej każda podróż i sportowe wyzwanie będzie w stu procentach udane i zakończone sukcesem.

Oceń