Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Pożyczki gotówkowe online – błyskawiczne udzielanie pożyczek bez zbędnych formalności

Pożyczki gotówkowe online – błyskawiczne udzielanie pożyczek bez zbędnych formalności

Pożyczka gotówkowa to najlepszy sposób na szybkie wyjście z tarapatów finansowych. Wystarczy spełniać kilka podstawowych wymogów, m.in złożyć wniosek oraz przedstawić podstawowe dokumenty, a doradca finansowy szybko przedstawi ofertę wraz z warunkami umowy. Najważniejszym elementem jest szybko przyznanie pożyczki oraz przejrzysty system spłaty rat.

Czym charakteryzuje się pożyczka?

Pożyczka jest instrumentem finansowym zawieranym na podstawie określonej umowy. W wyniku zawartej umowy pożyczkodawca udziela pożyczkobiorcy pewną sumę środków pieniężnych. Jej wartość, podobnie jak sposób i termin jej spłaty powinny zostać określone w umowie. Tym samym pożyczkobiorca jest zobowiązany do spłaty tej pożyczki w określonym terminie. Dodatkowym elementem jest spłata wynagrodzenia w formie odsetek dla pożyczkodawcy z tytułu ich udostępnienia.

W jaki sposób zawrzeć umowę pożyczkową?

Umowa dotycząca pożyczki gotówkowej powinna zostać zawarta w formie pisemnej, zgodnie z art. 720 par. 2 Kodeksu Cywilnego z 8 września 2016 r. w myśl którego umowa pożyczki, której wartość przekracza tysiąc złotych, wymaga formy dokumentu. Natomiast umowy opiewające na niższe kwoty mogą być zawarte w formie ustnej. Warto zwrócić uwagę na czytelną treść umowy pożyczkowej zgodnie z zasadami ustawy opisującej kredyt konsumencki. W ten sposób prawo stara się zapewnić najwyższy poziom ochrony prawnej konsumentom.

Oferty pożyczek gotówkowych – Funeda

Pożyczka gotówkowa w Funeda oznacza ograniczenie formalności do minimum. Aby zawrzeć umowę o pożyczkę bezgotówkową należy być osobą pełnoletnią w przedziale wiekowym 20 – 70 lat. Ponadto trzeba mieć obywatelstwo polskie, posiadać ważny dowód osobisty oraz konto bankowe w  polskim banku z dostępem do internetu. Dodatkowym wymogiem jest posiadanie aktualnego i aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Jak wygląda procedura udzielania pożyczki?

Przed przystąpieniem do umowy o pożyczkę gotówkową należy zapoznać się z procedurą udzielania pożyczek. Im bardziej czytelna i przejrzysta jest ta procedura – tym bardziej wiarygodna jest firma udzielająca pożyczki, dlatego warto zapoznać się ze wszelkimi wymaganiami i upewnić w jaki sposób przebiega cały proces łącznie ze spłatą rat pożyczki. Pierwszym krokiem jest wysłanie do firmy pożyczkowej Funeda formularza zgłoszeniowego, który de facto jest wnioskiem o udzielenie pożyczki. Po sprawdzeniu danych analityk kontaktuje się z potencjalnym pożyczkobiorcą przez telefon w celu przekazania informacji dotyczącej udzielenia pożyczki. Warto pamiętać, że dodanie karty płatniczej zwiększa szansę na pozytywną decyzję. Pożyczka gotówkowa w Funeda opiera się o prosty i zrozumiały zapis w umowie. Należy w nim uwzględnić kwotę pożyczki, a także wartość i terminy spłacany rat.

Formalności załatwiane przez internet

Aktualnie, aby uzyskać pożyczkę w firmie Funeda można wszystkie formalności załatwić przez internet i telefon. W dobie niezwykle dynamicznego tempa życia ten szybki i prosty sposób wydaje się optymalny, gdyż nie wymaga ani nadmiernych formalności, ani czasu. Dzięki temu procedura jest ograniczona do minimum, a klient nie musi długo czekać na decyzję. Odpowiedź wraz z decyzją w sprawie przyznania pożyczki jest niemalże błyskawiczna, zwłaszcza jeśli wniosek zostaje złożony w dni robocze. Wówczas również klient otrzymuje kwotę pożyczki na swoje konto w bardzo krótkim czasie od uzyskania pozytywnej odpowiedzi.

Oceń