Together Magazyn » Aktualności » Riviera przenosi się z Gdyni do Krainy Czarów!

Riviera przenosi się z Gdyni do Krainy Czarów!

Już 23 i 24 października Centrum Riviera przenosi się z Gdyni prosto do Krainy Czarów, gdzie będzie świętować swoje 7. urodziny w prawdziwie magicznym klimacie! Wskoczcie za nami do króliczej nory i sprawdźcie, jakie niespodzianki wyczarowaliśmy! 

Zgadza się, Centrum Riviera ma już siedem lat! Szybko zleciało, prawda? Aby uczcić tak wyjątkową rocznicę serdecznie zapraszamy Was na nasze urodzinowe atrakcje, na które zaprosiliśmy również Szalonego Kapelusznika! Nasz specjalny gość będzie na Was czekał z fantastycznymi grami i bajecznymi nagrodami! 

W Krainie Czarów niektóre rzeczy działają na opak, dlatego też z okazji naszych urodzin to my mamy prezenty dla Was! Wystarczy, że w dniach 16-24.10 zrobicie zakupy za min. 300 zł, na maks. 2 paragonach, a następnie pokażecie dowody zakupów 23-24.10 w punkcie wymiany paragonów i wymienicie je na urodzinową kartę Riviery. Karta daje Wam dostęp do Wielkiego Poławiacza, w którym możecie wygrać niesamowite nagrody! Łączna wartość puli nagród to aż 40 tys. złotych! 

Poćwiczcie refleks i rozwińcie swoje umiejętności zręcznościowe, bo przydadzą Wam się na naszym Wielkim Poławiaczu! Spróbujcie swoich sił i wyłówcie prezent, w którym kryje się niezwykła niespodzianka. Ciekawe, co uda Wam się złowić! 

A jeśli dobrą zabawę chcecie przemienić w dobry uczynek, możecie przeznaczyć swoje karty Riviery, by wesprzeć Dom Marzeń – gdyńską fundację, która działa na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. To instytucja, która od 2005 roku pomaga osobom niepełnosprawnym intelektualnie rozwijać swoje pasje i zainteresowania, usamodzielniać się, odkrywać świat, a przede wszystkim zmniejszać izolację ludzi niepełnosprawnych w społeczeństwie. Każda karta Riviery to 10 zł, które zostanie przeznaczone na wsparcie Domu Marzeń! 

To będą naprawdę zaczarowane urodziny, pełne magii i radości! Nie może Was na nich zabraknąć! Do zobaczenia! 

Oceń