Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Kuchnie na wymiar – dlaczego warto w nie inwestować?
obraz

Kuchnie na wymiar – dlaczego warto w nie inwestować?

Kuchnie na wymiar to świetny wybór dla osób, które dążą do maksymalnego zagospodarowania dostępnej w pomieszczeniu przestrzeni. Są przygotowywane w oparciu o wymiary wnętrza, uwzględniają potrzeby jego użytkowników oraz mogą posiadać praktycznie dowolny design. Nic więc dziwnego, że cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem od gotowych mebli kuchennych, które trudno dopasować do każdej kuchni. Pewnym problemem jest jednak ich wysoka cena i dłuższy czas realizacji zamówienia, zwłaszcza w porównaniu z meblami modułowymi dostępnymi od ręki w salonach.

Kuchnie na wymiar i ich najważniejsze zalety – dlaczego cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

Kuchnia na wymiar jest swoistym spełnieniem marzeń większości osób urządzających lub remontujących swoje mieszkanie. Daje bowiem możliwość idealnego dopasowania zabudowy nie tylko do pomieszczenia, ale także indywidualnych potrzeb jego bezpośrednich użytkowników. Kuchnie na wymiar świetnie odnajdują się nie tylko w „problematycznych” kuchniach, np. ze skosami, czy bardzo małą powierzchnią u użytkową, ale także we wnętrzach o regularnym kształcie. Wszystko przez to, że uwzględniają wszystko, co istotne w projektowaniu idealnych mebli kuchennych.

Nie sposób nie wspomnieć także o jakości – kuchnie na wymiar są przygotowywane na bazie starannie wyselekcjonowanych, jakościowych materiałów, których wykorzystanie gwarantuje im większą trwałość, solidniejszy i bardziej atrakcyjny wygląd, a przy tym daje możliwość dostosowania kolorystyki i wykończenia mebli do indywidualnych potrzeb i planowanej estetyki pomieszczenia. Jedynym problemem, przez który wiele osób rezygnuje z zamówienia kuchni na wymiar, jest ich cena – jest ona bowiem sporo wyższa od kosztu zakupu gotowej kuchni modułowej w salonie. Okazuje się jednak, że i z tej sytuacji jest wyjście!

Ekonomiczne kuchnie na wymiar w Gdańsku – gdzie można je zamówić?

Nie sposób zaprzeczyć faktowi, że kuchnie na wymiar wiążą się ze znaczącym wydatkiem. Koszt ich zakupu jest uzależniony od wielu czynników – w tym lokalizacji, doboru materiałów, rozmiarów zabudowy kuchennej, wybranych udogodnień technicznych i wielu innych elementów, które składają się na ostateczną cenę realizacji zamówienia. W cenę kuchni na wymiar wliczony jest także wymiarowanie pomieszczenia, przygotowanie projektu oraz montaż gotowej zabudowy, które to czynności przeprowadza firma stolarska.

Kuchnie na wymiar w Gdańsku i całej Polsce możemy jednak zamówić nie tylko u stolarza, ale także przez internet. Istnieją bowiem firmy produkujące meble kuchenne na zamówienie, które oferują nowoczesne kuchnie na wymiar w znacznie niższej, atrakcyjniejszej cenie. Aby skorzystać z ich oferty, wystarczy wypełnić formularz dostępny na ich stronie www, podając w nim wymiary pomieszczenia lub załączając gotowy projekt. W oparciu o te dane firma przygotuje wizualizacje naszej przyszłej kuchni oraz poda dokładną cenę realizacji zamówienia. Po jego akceptacji, gotowe meble kuchenne zostaną dostarczone pod wskazany adres przez firmę kurierską, a my będziemy musieli jedynie zadbać o ich montaż zgodnie z załączoną instrukcją.

Artykuł powstał we współpracy z IZIkuchnie – kuchnie na wymiar Gdańsk.

Oceń