Together Magazyn » Art. zewnętrzny » AirTag – czym jest i dlaczego każdy posiadacz IPhone’a musi go mieć?
iphone-gdfe

AirTag – czym jest i dlaczego każdy posiadacz IPhone’a musi go mieć?

AirTag to niezwykle przydatne akcesorium, które skutecznie wyróżnia się na rynku lokalizatorów. Jego niewielkie rozmiary i elegancki design nadany przez odpowiednie akcesoria idzie w parze ze skutecznym działaniem. Jednak czym tak naprawdę jest AirTag i dlaczego każdy posiadacz IPhone’a powinien go mieć? Sprawdzamy.

Już nigdy nie zgubisz kluczy i portfela

Każdemu zdarza się czasem zapodziać gdzieś klucze lub portfel. Zazwyczaj dzieje się to w najbardziej niepożądanych momentach. W takiej sytuacji AirTag może okazać się naprawdę niezastąpiony! Jeśli został przytwierdzony do Twoich kluczy lub portfela, wystarczy, że otworzysz aplikację lokalizacyjną na swoim IPhonie. Włącz dźwięk na wbudowanym przez AirTaga głośniku i nasłuchuj. Jeśli zguba znajduje się w pobliżu, na pewno szybko na nią trafisz. A co, jeśli zostawiłeś cenny przedmiot nieco dalej – na przykład na plaży lub na siłowni? W znalezieniu zguby pomoże Ci usługa “Znajdź mój”. Połączy ona setki milionów IPhone’ów , IPadów i Maców, aby odszukać Twojego AirTaga. Zaopatrz się w atrakcyjny breloczek lub silikonowy pasek, aby nadać mu oryginalny wygląd.

Zadbasz o bezpieczeństwo dziecka

Bezpieczeństwo Twojej pociechy jest dla Ciebie ważne? AirTag skutecznie pomoże Ci zachować spokojną głowę. Wystarczy, że przypniesz swojemu dziecku urządzenie do kluczy za pomocą breloczka. Dzięki takiemu rozwiązaniu w dowolnym momencie możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja pociecha i czy na pewno jest bezpieczna. Atrakcyjne, kolorowe breloczki i paski do AirTagów znajdziesz na przykład w ofercie https://zgsklep.pl/. Koniecznie wybierz model, który spodoba się Twojemu dziecku, aby zawsze chciało nosić go przy sobie. Ostrożności nigdy za wiele, a jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo, takie rozwiązanie jest w sam raz dla Ciebie.

Czy Twoje dane pozostaną bezpieczne?

Możesz zastanawiać się, czy technologia AirTag jest bezpieczna. Nie musisz się jednak obawiać! AirTag emituje zabezpieczony sygnał bluetooth. Cały proces szukania urządzenia jest anonimowy i szyfrowany, aby chronić Twoją prywatność. Zdecydowanie wyróżnia to AirTagi na tle innych lokalizatorów. To niezawodna i bezpieczna technologia, w którą warto zainwestować. Nie zużywa przy tym wiele energii oraz danych komórkowych. Co więcej, parowanie AirTaga z Iphonem jest bardzo proste, a używanie lokalizatora przebiega w intuicyjny sposób. Urządzenie jest odporne na kurz i wodę. Pamiętaj jednak, że do AirTaga potrzebne są odpowiednie akcesoria, które pozwolą Ci zaczepić go do wybranej rzeczy.

Oceń