Czy praca w JYSK może być satysfakcjonująca? Chcąc się tego dowiedzieć, najlepiej oddajmy głos pracownikom tej skandynawskiej sieci handlowej. Przekonajmy się, czy ta praca – również w kontekście zarobków – może być przyjemna i czy istnieją czynniki, które pracownicy chcieliby zmienić.

Atmosfera – czynnik niebagatelny

Atmosferę pracy w JYSK kreują pracownicy wielokrotnie podkreślający, że w kadrze panuje rodzinna atmosfera. Ponadto, aby przełamywać początkowe bariery, wszyscy mówią do siebie po imieniu.

Od strony technicznej praca w markecie, mimo że spokojniejsza, niż w przypadku np. dużych sieci marketów spożywczych i wielobranżowych, także bywa wyzwaniem. Wielu pracowników zaznacza jednak, że najistotniejsza jest tutaj współpraca z kierownictwem, od której realnie zależy sytuacja w salonie. Szczególną rolę odgrywają tu kierownicy regionalni, którzy odpowiadają za pracowników kilku sklepów na danym obszarze.

  Bezstresowo? Nie do końca, ale…

Oczywiście praca w JYSK to praca z klientem, co wiąże się z pewną specyfiką tej aktywności zawodowej. Niemniej wielu sprzedawców zaznacza, że ich stanowisko cieszy się znacznie większym prestiżem niż stanowiska osób pracujących w wielu innych, mniej wyspecjalizowanych sieciach handlowych. Bądź co bądź, mówimy tu o pracy specjalistycznej, w której oprócz terminowego wyłożenia artykułów na czas, liczy się również znajomość specyfiki towaru.

Koleżeństwo to podstawa

Jedna z kobiet pracujących od trzech lat w JYSK-u, tuż po przyjęciu do pracy została zaskoczona bezpośrednim sposobem, w jaki poszczególni pracownicy zwracają się do siebie. Jeśli jesteś z kimś na “Ty”, to od razu budujesz z nim specyficzną relację. I to nieważne, czy pracujesz jako kasjer, opiekun magazynu czy kierownik. Budowanie takiej relacji jest szczególnie istotne w kontekście uzyskiwania określonych wyników sprzedażowych. 

Szkolenie? Każdy Ci pomoże!

I jeszcze jedno. Jeśli zatrudnisz się w JYSK, sam będziesz zaskoczony, jak wielu osobom zależy na Twoich kwalifikacjach. Nie dość, że otrzymasz solidne wsparcie merytoryczne ze strony Twojego bezpośredniego przełożonego, to jeszcze będziesz mógł liczyć na pomoc innych pracowników, którzy przez pierwsze miesiące będą pomagać Ci w zdobyciu doświadczenia i kwalifikacji. Na tym jednak się nie skończy. Otrzymasz również dostęp do szeroko zakrojonego programu szkoleniowego w wygodnej i prostej platformie e-learningowej. Zresztą, jeśli masz ambicję, zawsze możesz się szkolić. JYSK docenia osoby aktywne, które myślą o awansie.

Podsumowanie

Praca w JYSK to same korzyści, począwszy od ciekawego, sympatycznego zespołu, aż po wymierne atuty finansowe. Jeśli chcesz dołączyć do nas, koniecznie aplikuj i zgłoś się na rozmowę kwalifikacyjną. Poznaj nasze standardy pracy!

Praca w JYSK – poznaj opinie pracowników
5 (100%) 2 votes

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany