Together Magazyn » Aktualności » Hanlo – więcej niż zwykły dom

Hanlo – więcej niż zwykły dom

Chociaż każdy dom jest wyjątkowy, w budownictwie istnieją rozwiązania, które zdecydowanie wyprzedzają tradycyjne wzorce. Takie oferty wyróżniają firmę Hanlo. Drewniane domy, montowane w ekspresowym tempie, to prawdziwy przełom na rynku budowlanym.

Dlaczego Hanlo?

Budowa nowego domu może być prawdziwym wyzwaniem. Czy istnieją możliwości, by uprościć cały proces i jak najszybciej cieszyć się z nowego miejsca zamieszkania? Tak – wystarczy zaufać profesjonalistom z firmy Hanlo.

Firma Hanlo nie uznaje tanich kompromisów, a wysoka jakość produktów jest jednym z jej najważniejszych atutów. Poświadczają to tysiące zadowolonych klientów z krajów Europy Zachodniej, takich jak Niemcy, Anglia, Austria czy Norwegia. Nowatorskie rozwiązania łączą się tutaj z ciągłym rozwojem technologicznym i doskonaleniem procesów produkcyjnych. Pełen profesjonalizm jest stałym, niezmiennym celem firmy Hanlo, który znajduje potwierdzenie w jej mocnej pozycji na rynku. Nawet najbardziej wymagający klienci doceniają perfekcyjną jakość materiałów budowlanych i wzorcowe standardy zleceń realizowanych przez tę firmę.

Wybór firmy Hanlo w kontekście tak ważnej decyzji życiowej, jaką jest budowa domu, to najlepsze rozwiązanie. Każdy projekt jest realizowany starannie, z zachowaniem tradycyjnej, niemieckiej precyzji. Wysoką jakość domów Hanlo potwierdza również członkostwo w Związku Ochrony Jakości Niemieckich Domów Gotowych.

Szybko, solidnie i stylowo

Bardzo krótki czas montażu domów Hanlo może zadziwiać. Jednak trzeba podkreślić, że każdy dom jest konstrukcją niezwykle trwałą. Domy Hanlo są produkowane w niemieckiej fabryce Freiwalde – jednej z najnowocześniejszych w Europie. Wszelkie materiały cechują się najwyższą jakością i są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Niemal cała konstrukcja opiera się na odpowiednio wysuszonym i poddanym obróbce drewnie KVH świerkowym lub sosnowym, które nie musi być już dodatkowo konserwowane, co jest kolejnym atutem.

Od momentu załadunku komponentów na samochód do ukończenia montażu upływają zaledwie 2–3 dni robocze. Błyskawiczne tempo wznoszenia domów, w połączeniu z ogromną precyzją i jakością, to jeden z największych atutów oferty firmy Hanlo.

Niezależnie od tego, czy wybieramy opcję „pod klucz”, czy też wolimy samodzielnie aranżować swój nowy dom, zawsze możemy liczyć na wsparcie fachowców firmy Hanlo. Pomogą oni w doborze odpowiedniego tynku, montażu instalacji sanitarnych, grzewczych i elektrycznych, przeprowadzając również niezbędne testy i przygotowania do odbioru.

We współczesnym budownictwie istnieją dziesiątki stylów. Jedno się nie zmienia, mimo upływu lat – drewno zawsze pozostaje materiałem ekologicznym, przyjaznym dla zdrowia i stylowym. Inwestycja w dom drewniany może być zatem prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Ekologia na co dzień

Warto również pamiętać o ekologii. Standardem, który wyróżnia domy Hanlo na rynku europejskim, jest zastosowanie technologii energooszczędnej ściany zewnętrznej. Zużycie energii jest o 20% niższe niż wymagają normy europejskie dedykowane budynkom mieszkalnym. Doskonała izolacja cieplna wydatnie zmniejsza koszty ogrzewania. Stosowanie paneli fotowoltaicznych w energooszczędnych domach Hanlo zapewnia dostarczanie energii przez cały rok. Również inne rozwiązania, takie jak rekuperatory, pompy ciepła czy ogrzewanie podłogowe, są przyjazne zarówno dla środowiska, jak i dla domowego budżetu.

Szczegółowych informacji na temat oferty firmy Hanlo można zasięgnąć na stronie internetowej www.hanlo.pl.

Oceń