Together Magazyn » Aktualności » Jakość ma znaczenie

Jakość ma znaczenie

Każde drzewko owocowe trzeba pielęgnować, dbać o nie, odpowiednio podcinać i odżywiać, aby dawało plony. My w naszej działalności cały czas poprawiamy wszystko, co tylko możliwe, aby te nasze „plony” cieszyły Klientów – tak o inwestycjach w Różynach i Skowarczu opowiada Zbigniew Czarnecki Prezes spółki Profesjonal24.

Jak to się wszystko zaczęło?

Pomysł na działalność deweloperską powstawał od 1996 roku, jednak trudności na rynku w branży budowlanej oraz brak kapitału zmusiły nas do odłożenia tych planów na przyszłość. W 2010 roku kupiliśmy sporą działkę i początkowo chcieliśmy ją podzielić, a następnie sprzedawać z zyskiem. Trochę zadecydował przypadek, ponieważ mimo że umówiliśmy się z klientem co do ceny i daty przeniesienia prawa własności, ten zadzwonił z propozycją zmiany warunków. Nasza reakcja na ofertę o 10 tysięcy niższą była natychmiastowa – wycofaliśmy się z transakcji i zaczęliśmy rozważać budowę domów w formie działalności deweloperskiej.

Odważny pomysł!

Mieliśmy wszystko, co potrzebne – grunty, know-how i doświadczenie. Kłopotem był brak kapitału i pewien sceptycyzm otoczenia. Znając rynek lokalny, można by rzec – od podszewki, siłę marketingu i naszych możliwości sukcesywnie z roku na rok, realizowaliśmy nasze założenia „cegła po cegle”. I tak dzisiaj na lokalnym rynku utrzymujemy prym w realizacjach, budując jakość, zaufanie i zdrowe relacje z nabywcami. 

Skąd pomysł na lokalizację?

Skowarcz i Różyny to urokliwe miejscowości dające możliwość obcowania z naturą i odpoczynku od miejskiego zgiełku i blokowisk. Mieszkając tutaj, nie odcinamy się od życia w mieście, ponieważ miejscowości są dobrze skomunikowane. Nasze motto „Budujemy z pasją dla Was jak dla siebie” nie jest przypadkowe, ponieważ,  przeprowadzając się z Trójmiasta do gminy Pszczółki, sami doświadczyliśmy jego walorów i to jest jeden z głównych powodów, dla których postawiliśmy na tą lokalizację.

W czym specjalizuje się Profesjonal24?

Od początu działałalności firmy specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno domy wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej, jak i komfortowe mieszkania bezczynszowe z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie standardowej. Dużym udogodnieniem jest również to, że na etapie budowy dajemy naszym Klientom możliwość indywidualnych aranżacji pomieszczeń. Jednocześnie kładziemy nacisk na detale ulegające zakryciu, które mają duże znaczenie podczas eksploatacji nieruchomości, co sprawia, że Nabywcy mogą cieszyć się niskim kosztami eksploatacyjnymi.

Co wyróżnia inwestycje?

Jakość i wysoki standard wykończenia oraz niska cena w stosunku do użytych materiałów i wyposażenia.

Standard deweloperski naszych mieszkań obejmuje m.in. 15-centymetrowy styropian grafitowy, orynnowanie i podbitkę dachową wykonaną z wysokiej jakości blachy firmy Planja, dachówkę Euronit, stolarkę okienną z zewnątrz w kolorze złotego dębu, a wewnątrz w kolorze białym. Są też okna trzyszybowe, parapety z zewnątrz ceramiczne, wewnątrz z konglomeratu marmurowego, ogrzewanie podłogowe w ciągu komunikacyjnym w  kuchni i łazience, ściany i sufity praktycznie szpachlowane i malowane na gotowo. W standardzie są także grzejniki z głowicami termostatycznymi,piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny firmy Saunier Duval, intuicyjny programator pokojowy oraz gniazdka i włączniki na wyposażeniu. 

Zadowoleni klienci, bardzo dobre opinie. Czuje Pan, że to unikatowe inwestycje?

Trudne pytanie… Odpowiem odrobinę metaforycznie – każde drzewko owocowe trzeba pielęgnować, dbać o nie, odpowiednio podcinać i odżywiać, aby dawało plony My w naszej działalności cały czas poprawiamy wszystko, co tylko możliwe, aby te nasze ”plony” cieszyły Klientów. Wiadomo że efekty wymagają wielu starań, pracy, nakładów, cierpliwości i kapitału, więc każda nowa realizacja uskrzydla nas, przynosząc możliwości zastosowaniu innowacyjności, technologii eko i rozwiązań infrastrukturalnych. Takie będzie nowe osiedle w Różynach, którego realizację planujemy rozpocząć na wiosnę 2022 roku. 

5/5 – (2 głosów)