Together Magazyn » Aktualności » Hanlo – jakość ma znaczenie

Hanlo – jakość ma znaczenie

Czasami kupujemy tanie produkty o niesprawdzonej jakości. O ile przy codziennych zakupach możemy sobie pozwolić na drobne oszczędności, o tyle na pewno nie powinniśmy oszczędzać w przypadku kupna domu. Inwestujemy przecież we własną przyszłość. Tutaj jakość zdecydowanie ma znaczenie.

Niezniszczalne domy z drewna

Drewno może się kojarzyć z materiałem, który jest o tyle wdzięczny w obróbce, co nietrwały, podatny na działanie warunków atmosferycznych. Jednak współczesne technologie sprawiają, że drewno cechuje nie tylko subtelne piękno, ale również i wyjątkowa trwałość. Przykładem mogą być domy firmy Hanlo. W ich konstrukcji stosuje się drewno KVH (Konstruktionsvollholz). Poprzez procesy sortowania i suszenia technicznego w komorach suszarniczych, uzyskuje ono bardzo dużą odporność na deformacje. Jest suszone komorowo i czterostronnie strugane, ze sfazowanymi krawędziami. Nie wymaga dodatkowej impregnacji chemicznej, zabezpieczającej przed działaniem owadów i ognia. Wysoko gatunkowe drewno, w połączeniu z betonem i stalą, sprawia, że domy firmy Hanlo, w porównaniu z podobnymi konstrukcjami konkurencyjnych firm, zasługują na miano niezniszczalnych.

Oferta oparta na jakości

Priorytetem firmy Hanlo jest zadowolenie klientów. Aby zrealizować ten cel, stosowane są wyłącznie materiały budowlane najlepszej niemieckiej jakości. Warto podkreślić, że ta jakość – potwierdzona stosownymi certyfikatami – podlega systematycznej kontroli na wszystkich etapach realizacji inwestycji, począwszy od produkcji, a skończywszy na wykończeniu gotowych domów.

Wysoka jakość materiałów budowlanych nie wyczerpuje oferty firmy Hanlo. W cenę końcową domu wliczono m.in. usługi architekta, wsparcie na każdym etapie inwestycji, montaż i transport komponentów, a także elementy wyposażenia domu, takie jak pompy ciepła, energooszczędne okna, ścianę pasywną, wentylację mechaniczną i wiele innych. Warto zwrócić też uwagę na tynk zewnętrzny. Wraz z podkładem i siatką to niezawodny, kilkukrotnie mocniejszy od konkurencji system renomowanej firmy STO. Wszystko to przekłada się bezpośrednio na wyjątkową jakość domów Hanlo oraz ich długowieczność.

Jakość, która się opłaca

Dowodem długowieczności domów firmy Hanlo jest 30-letnia gwarancji producenta na konstrukcję budynku oraz pięcioletnia rękojmia. Decydując się na tę opcję, inwestujemy więc zarówno w komfort, jak i spokój na wiele lat. Czy warto szukać oszczędności na takich wartościach? Jeśli poszukujemy domu, który ma nam służyć przez długi czas i stanowić przyjazną przestrzeń, gdzie zawsze będziemy wracać z ochotą, zdecydowanie nie należy wybierać najtańszych ofert. Na dłuższą metę się to nie opłaca. Koszty, które będziemy musieli ponosić w związku z ewentualnym remontem czy wymianą instalacji, mogą się okazać bardzo wysokie. Tymczasem firma Hanlo nie tylko udziela wieloletniej gwaracji, ale również oferuje jakość, którą będziemy mogli się cieszyć na co dzień, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Środki jednorazowo zainwestowane w odpowiednio wykończony dom na pewno zwrócą się w przyszłości. Być może nawet szybciej niż możemy się tego spodziewać.

Więcej informacji na temat oferty firmy Hanlo można znaleźć na stronie internetowej www.hanlo.pl.

Oceń