Together Magazyn » Aktualności » Hanlo – trwałość bez kompromisów

Hanlo – trwałość bez kompromisów

Czy domy z prefabrykatów mogą służyć wielu pokoleniom? W powszechnej opinii są to konstrukcje projektowane z myślą o krótkim użytkowaniu, wytwarzane tanim kosztem. Jednak uwzględniając domy wznoszone przez firmę Hanlo, trzeba zweryfikować takie wyobrażenia. Okazuje się bowiem, że ich jakość może cieszyć przez dziesięciolecia.

Jakość z Niemiec

Niemiecka solidność i precyzja od zawsze były wysoko cenione w Polsce. Domy Hanlo to efekt niemieckiej myśli technicznej i budowlanej. Poszczególne komponenty domów są wytwarzane wyłącznie z materiałów dostarczanych przez najlepszych producentów niemieckich. Supernowoczesna fabryka, jedna z wiodących w całej Europie, gwarantuje wysoką jakość produkcji, co potwierdzają zresztą liczne certyfikaty. Co istotne, nabywcy powinni wiedzieć, że zyskują prawo do 30-letniej gwarancji i pięcioletniej rękojmi.

Warto też nadmienić, że firma Hanlo jest członkiem Związku Ochrony Jakości Niemieckich Domów Gotowych. To obliguje do przestrzegania rygorystycznych norm jakościowych. Produkcja i realizacja inwestycji firmy Hanlo podlegają regularnym kontrolom Instytutu Konstrukcji Drewnianych oraz Budownictwa Drewnianego. Należy podkreślić, że jakość domów Hanlo w wielu dziedzinach przekracza wymagi zawarte nie tylko w normach polskich, ale również i europejskich.

Nowe kanony trwałości

Materiały budowlane wykorzystywane w domach Hanlo cechują się najwyższą jakością i trwałością. Doskonałe drewno KVH (Konstruktionsvollholz), dzięki procesom sortowania i suszenia technicznego w komorach suszarniczych, jest odporne na wszelkie deformacje. Suszone komorowo i czterostronnie strugane, ze sfazowanymi krawędziami, nie wymaga dodatkowej impregnacji chemicznej, która miałaby zabezpieczać przed działaniem owadów i ognia. Z kolei płyta gipsowo-włóknowa Fermacell kilkukrotnie zwiększa wytrzymałość ścian na obciążenia i uszkodzenia. Wełna mineralna w ECOSE® Technology gwarantuje znakomitą izolację termiczną, akustyczną i ochronę przeciwpożarową. Warto dodać, że oprócz drewna, w domach Hanlo stosowane są beton i stal. Cała konstrukcja jest równie wytrzymała jak murowana. Bez cienia przesady można stwierdzić, że są to domy, które tworzą nowe kanony trwałości.

Trwałość to nie wszystko

Oprócz solidności i trwałości, klienci firmy Hanlo mogą liczyć, że otrzymają znacznie więcej. Dom drewniany, który jest inwestycją na długie lata, powinien być stylowy, trwały, ale i nowoczesny. Zawsze należy myśleć o przyszłości, uwzględniając postęp technologiczny i koszty utrzymania. Inwestując w rozwiązania oferowane przez firmę Hanlo, w praktyce realizujemy takie założenie. Warto wspomnieć choćby o nowoczesnych urządzeniach grzewczych, które sprawdzą się w każdych warunkach, a do tego pozwalają na znaczne oszczędności. Przykłady to pompa ciepła Panasonic Aquarea – ekologiczne rozwiązanie, które łączy w sobie również opcję klimatyzacji, czy wentylacja mechaniczna Zehnder z certyfikatem dla domów pasywnych. Istnieje możliwość montażu solarów do podgrzewania wody i wykorzystania rekuperacji z odzyskiem ciepła. W domach Hanlo odnajdziemy połączenie tradycyjnych rozwiązań z najnowszymi technologiami stosowanymi w budownictwie. Nowoczesność jest jednym z priorytetów, który wyróżnia tę ofertę i sprawia, że jest ona jedną z najbardziej interesujących na rynku.
Więcej informacji na temat oferty firmy Hanlo można znaleźć na stronie internetowej www.hanlo.pl.

Oceń