Together Magazyn » Dom » Hanlo – marzenia o realnych kształtach
hanlo

Hanlo – marzenia o realnych kształtach

Pragnienie posiadania własnego domu jest jednym z najpoważniejszych marzeń, zwłaszcza w przypadku wielodzietnych rodzin, choć oczywiście nie tylko. Jak powszechnie wiadomo, nie jest to cel łatwy do realizacji, jeśli weźmiemy pod uwagę tradycyjne budownictwo. Ciekawym rozwiązaniem, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jest oferta domów modułowych firmy Hanlo.

Być u siebie

Nikogo nie trzeba przekonywać do zalet posiadania własnego domu. Gwarantuje on prawdziwe poczucie niezależności. Umożliwia niemal dowolną aranżację przestrzeni życiowej. W przeciwieństwie do typowych mieszkań, zapewnia znacznie większą swobodę w zakresie zagospodarowania miejsca do życia – w większej i mniejszej skali. Wielodzietne rodziny mają możliwości kreowania bezpiecznych powierzchni, które są przyjazne dzieciom. Poczucie bezpieczeństwa i spokoju to nieodłączne składowe szczęśliwego dzieciństwa. Który rodzic nie chciałby ich zapewnić? Dom to również dodatkowe atuty, takie jak ogródek czy garaż. Słowem – posiadanie własnego domu oznacza stworzenie wyjątkowej przystani, do której zawsze z przyjemnością będziemy wracać.

Pokonać formalności

Nie da się ukryć, że marzenia to dopiero początek drogi do własnego domu. Jednak przystąpienie do realizacji planów może przysparzać niemałych problemów. Trzeba przecież poradzić sobie z wieloma formalnościami, zapewnić finansowanie inwestycji, wybrać odpowiedni projekt budowlany i działkę, wreszcie – uzyskać pozwolenie na budowę. Sama budowa wymaga ciągłego nadzoru i może być znacząco rozciągnięta w czasie. Czy istnieją sposoby, by szybciej i sprawniej zrealizować marzenia o własnym domu? Tak – wystarczy skorzystać z oferty firmy Hanlo.

Bezcenny czas

Ofertę firmy Hanlo wyróżnia kompleksowa obsługa klienta i bardzo szybki czas realizacji inwestycji. Sam montaż domu modułowego może trwać jedynie dwa lub trzy dni! W pierwszy weekend kwietnia br. mogli się o tym naocznie przekonać uczestnicy pikniku, który towarzyszył montażowi parterowego domu z ogrodem przy ul. Pinczyńskiej w Zblewie. Była to już kolejna tego typu otwarta inicjatywa organizowana przez firmę Hanlo.
Oczywiście istnieją formalności, których nie da się pominąć. Niemniej klienci firmy Hanlo mogą mieć pewność, że uzyskają pełne wsparcie na każdym etapie spełniania marzeń o własnym domu – od projektowania przyszłego budynku, aż po prace wykończeniowe. Zyskujemy zatem gwarancję bezpieczeństwa inwestycji, a przede wszystkim – oszczędzamy czas. Cały dom, łącznie ze spełnieniem wszystkich wymogów formalnych, może być wzniesiony w ciągu zaledwie jednego sezonu!

Oszczędności na wiele lat

Warto jednak podkreślić, że wybierając domy firmy Hanlo, oszczędzamy nie tylko na czasie. Decydujemy się bowiem na solidne, energooszczędne i niedrogie w eksploatacji rozwiązania, które pozwolą nam na oszczędności już podczas korzystania z domu. Przykładem może być znakomita energooszczędna ściana zewnętrzna o współczynniku U = 0,13 W/m²K i grubości 31 cm, którą kupujący otrzymuje w standardzie. Trzyszybowe okna na profilu Aluplast 8000 (szyba Ug = 0,5) mają współczynnik izolacyjności termicznej profili Uf = 1,0 W/m²K. Niskoemisyjny system grzewczy, oparty na odnawialnych źródłach energii, pozwala na realne oszczędności i jest zgodny z duchem współczesnej ekologii.
Warto również pamiętać, że inwestujemy w niemiecką jakość, która nie wymaga dodatkowej rekomendacji. Wszystkie domy firmy Hanlo są objęte 30-letnią gwarancją i pięcioma latami rękojmi.

Więcej informacji na temat oferty firmy Hanlo można zaczerpnąć na stronie internetowej www.hanlo.pl.

Oceń