Strona główna » Kultura » GRZEGORZ KUPCZYK z CETI nareszcie na Wybrzeżu – podwójne uderzenie mocy !

GRZEGORZ KUPCZYK z CETI nareszcie na Wybrzeżu – podwójne uderzenie mocy !


Legendarny wokalista Grzegorz Kupczyk postać, której fanom Rocka i nie tylko przedstawiać nie trzeba po długiej nieobecności, bo od wizyty w roku 2005 na Festiwalu w Sopocie zaśpiewa nareszcie na Wybrzeżu.

Artysta pojawi się na dwóch koncertach ze swoją formacja CETI. Dodatkowo będzie to bardzo mocne, bo podwójne uderzenie, gdyż będzie można posłuchać wokalisty i jego zespołu w odsłonach akustycznej i elektrycznej.
W pierwszym dniu wizyty czyli 26 kwietnia Grzegorz Kupczy wraz z CETI da koncert w Sali Koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy. Podczas tego koncertu wokalista z swoimi muzykami zaprezentuje m.in. swoje najsłynniejsze hity od tak słynnych jak „Dorosłe Dzieci” poprzez ’ Smak ciszy”, „Na progu serca ” czy „Epitafium” nie zabraknie też repertuaru światowego i innych wielkich hitów CETI. Natomiast na drugi dzień tj. 27 kwietnia odbędzie się elektryczny koncert w „Wydziale Remontowym” na terenie Stoczni Gdańskiej.

Grzegorz Kupczyk wraz ze swoim CETI przez te lata nieobecności na Wybrzeżu nie próżnował, zagrał niezapomniane koncerty z orkiestrą symfoniczną, wydał kilka znakomitych płyt w tym także z orkiestra, która zajęła bardzo wysokie miejsce w rankingu Teraz Rocka oraz tę z okazji obchodów 30 lecia legendarnego wokalisty formacji GRZEGORZA KUPCZYKA dla EMI Music i dla tej samej wytwórni słynny już krążek „ Ghost of the Universe „ okrzyknięty metalowa płytą roku przez liczne media i której reedycje ukazały się w Europie m.in. w Niemczech w odsłonie winylowej oraz w Wielkiej Brytanii, gdzie CETI też w ostatnim roku odbyło znakomitą trasę, o której pisał m.in. brytyjski Metal Hammer a która zaowocowała kolejnymi zagranicznymi kontraktami zespołu m.in. w Grecji.

Materiał zawarty na Ghost –cie zrobił taką furorę zagranicą, że sylwetka CETI trafiła na słynne targi Universal Music Summit w Los Angeles w USA. A Grzegorz Kupczyk m.in. otrzymał również w roku 2012 Złoty Krzyż Zasługi od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej za wybitny wkład w kulturę narodową i działalność charytatywną . Można by wymieniać i bez końca, lecz lepiej osobiście przekonać o nowym duchu zespołu CETI i o tym, jakie zagrają sety dla fanów z Wybrzeża i czym was zaskoczą. Fan Club zespołu przywiezie dla fanów wszystkie osłony zagraniczne ich płyt, a CETI obiecuje, iż prawdopodobnie zagra premierowo utwór z powstającej płyty (tytuł roboczy „Brutus Syndrome”), której premierę zapowiedziano na zimę 2014 roku.

CETI 26.04. koncert akustyczny

Sala koncertowa U.G.Kolbudy – wstęp bezpłatny

( ilość miejsc ograniczona – warto się pośpieszyć )

CETI 27.04 . koncert elektryczny

Wydział Remontowy

bilety w cenie 30 zł przedsprzedaż – 40 w dniu koncertu,

bilety można kupować w klubie, zarezerwować elektronicznie , mailem lub przez facebook Wydziału Remontowego lub telefonicznie 792-184-890 ( https://www.facebook.com/wydzial)

Katalog stron internetowych

Więcej o artystach :

CETI : www.ceti-gk.com

GRZEGORZ KUPCZYK : www.grzegorzkupczyk.ceti-gk.com 

Oceń