Together Magazyn » Aktualności » Zlot Fanów Moondrive z Colleen Hoover

Zlot Fanów Moondrive z Colleen Hoover

11 kwietnia w salonie Empik Riviera w Gdyni odbędzie się piąty Zlot Fanów Moondrive. Tym razem główną gwiazdą będzie słynna Colleen Hoover. Autorka bestselleru New York Times’a zaprezentuje swoją najnowszą książkę „Ugly Love” (Wydawnictwo Otwarte). Na wszystkich fanów czeka nie tylko spotkanie z autorką, ale i różnorodne konkursy oraz upominki.

Colleen Hoover jest amerykańską pisarką, której książki wielokrotnie gościły na pierwszych miejscach prestiżowych list bestsellerów (w tym magazynu New York Times). Wydała siedem powieści i jedną nowelę – poruszające romanse z gatunku New Adult. Podczas spotkania z czytelnikami opowie o swojej najnowszej książce, która wywołuje ogromne emocje – pełna miłości i cierpienia historia Tate i Miles’a wzrusza i skłania do refleksji.

Zlot Fanów Moondrive to cykliczna impreza odbywająca się w różnych miastach w Polsce. Piąta edycja będzie wypełniona dyskusjami i konkursami, sprawdzającymi wiedzę o książkach z tej serii. Na wszystkich czytelników czekać będą powitalne upominki, świetne nagrody oraz Instabudka, która umożliwi wydrukowanie pamiątkowych zdjęć.

11 kwietnia, godz. 18:00
Empik Riviera
Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 2

Oceń