Together Magazyn » Styl życia » Agnieszka Chylińska i jej związek z Trójmiastem

Agnieszka Chylińska i jej związek z Trójmiastem

Agnieszka Chylińska należy do tych polskich gwiazd, które mają niesamowitą osobowość, charyzmę i nikt nie przechodzi obojętnie wobec jej talentu. Jurorka popularnego programu Mam Talent, autorka znanych piosenek, wykonawca, prowadzi audycję radiową.. a wszystko to zaczęło się.. w Trójmieście!

Chylińska urodziła się i wychowała w Gdańsku. To właśnie w tym mieście rozpoczęła swoją – można już powiedzieć – oszałamiającą karierę muzyczną. Na początku rywalizowała w różnego typu konkurach dla młodych talentów. Między innymi Festiwalu Piosenki Francuskiej w Starogardzie Gdańskim okazał się dla niej szczęśliwy i to właśnie on rozpoczął jej przygodę z muzyką. Piosenkarka zdobyła III miejsce w konkursie, a następnie poznała pierwszy zespół, z którym przez pewien czas współpracowała. Mało kto już pamięta, ale Second Face był przepustką dla niej do O.N.A. z którą współpracowała przez prawie 10 lat.

Solo nie wyszło jej najgorzej

Agnieszka Chylińska postanowiła rozpocząć solową karierę i wyjechać do innych miast w Polsce – między innymi do Warszawy. Jej nowy krążek „Winna” okazał się wielkim sukcesem, dało jej to też przepustkę do nowych projektów, między innymi nagrania koncertu w Teatrze Muzycznym Roma czy objęcia stanowiska przewodniczącej jury w popularnym programie Mam Talent. Agnieszka Chylińska bardzo szybko zyskała sympatię widzów ze względu na naturalność i oceny możliwości wschodzących gwiazd zgodnie z sumieniem, a nie tym, czego oczekiwała od niej stacja.

Piosenkarka otrzymała również propozycję prowadzenia własnej audycji radiowej w stacji RMF FM w każdą niedzielę. Chylińska przez kilka godzin zapoznaje słuchaczy ze swoimi ulubionymi utworami muzycznymi i dzieli się swoim życiem prywatnym, bardzo często przywołując swój rodzinny Gdańsk. Opowiada o nauce w szkole, pierwszych krokach w show biznesie oraz o swoich dzieciach, którym poświęca bardzo dużo swojego czasu.

Duma Gdańska

Wokalistka jest określana jako jedna z najcenniejszych mieszkanek Gdańska. Nie tylko z powodu reprezentowania miasta w Polsce, ale również ze względu na bardzo dobre zarobki. Za samą reklamę w 2012 roku otrzymała honorarium rzędu 400 tysięcy złotych! A do tego dochodzą zarobki z prowadzenia programów, koncertów i sprzedaży płyt.

Oceń