Together Magazyn » Aktualności » Galeria Zaspa otwarta na rowerzystów

Galeria Zaspa otwarta na rowerzystów

Wraz z rozpoczęciem wiosny, gdańscy rowerzyści będą mieli możliwość wykonania przeglądu oraz naprawy uszkodzonych części w swoim sprzęcie. Już od soboty 8 kwietnia obok Galerii Zaspa stanie samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

Urządzenie, dzięki któremu miłośnicy rowerowych wycieczek będą mogli sami naprawić swoje jednoślady stanie po prawej stronie od wejścia głównego, będąc dobrze widoczna z drogi rowerowej. Stacja zostanie wyposażona w zestaw narzędzi niezbędnych do naprawy roweru, a wśród nich komplet wkrętaków, zestaw kluczy, imbusy oraz trzy łyżki do opon. Będzie również możliwość napompowania kół dzięki pompce z adapterem na wszystkie zawory. Właściciel roweru będzie mógł umieścić go w wygodny sposób w specjalnym stojaku
i naprawić uszkodzoną część. Producentem stacji jest firma IMOMBO znana mieszkańcom Gdańska m.in. ze wspierania corocznej kampanii „Rowerowy Maj”.

W sobotę 8 kwietnia w godzinach 11:00 – 18:00 klienci Galerii Zaspa będą mogli zrobić również kompleksowy przegląd swoich „dwóch kółek”. Każdy kto okaże paragon na kwotę min. 30 zł na zakupy dokonane 8.04.2017 będzie miał możliwość oddania swojego roweru w ręce specjalistów. Dodatkowo, po wykonanym przeglądzie, klienci dostaną również rowerowe gadżety od Galerii Zaspa.

Gdańsk znany jest z wielu inicjatyw rowerowych, a mieszkańcy często i chętnie poruszają się po mieście za pomocą tego środka transportu, szczególnie wiosną i latem. – mówi Anna Kakareko, administrator Galerii Zaspa. Dodatkowo, w okolicy centrum mieści się wiele popularnych ścieżek rowerowych prowadzących do parków, miejsc wypoczynku i licznych osiedli. Galeria Zaspa wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów dając im możliwość szybkiej i bezpiecznej naprawy rowerów.– dodaje.

Galeria Zaspa w dniu 8 kwietnia br. czynna będzie w stałych godzinach od 9:00 do 21:00.

***

Galeria Zaspa (dawne ETC Gdańsk) to centrum handlowe zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Zaspa.
W latach 2015/2016 obiekt przeszedł gruntowną modernizację, zrealizowaną przez Grupę Capital Park (inwestora) oraz Akron Group (właściciela obiektu). Aktualnie na powierzchni 8.800 mkw. mieści się
40 punktów handlowych i usługowych. Klienci mają do dyspozycji parking z 215 miejscami postojowymi. Obiekt pierwotnie pełnił funkcję hangaru lotniczego. Do swojej historii nawiązuje poprzez elementy architektoniczne
i wizualne. Elementy konstrukcyjne znajdujące się w galerii są stylizowane na skrzydła samolotu, a na ścianach znajdują się grafiki z historycznymi zdjęciami. Także nowe logo Galerii Zaspa nawiązuje do historii miejsca, wykorzystując motyw skrzydeł samolotu, jako odniesienie do pierwotnych funkcji jakie pełnił budynek.

Więcej informacji: www.galeriazaspa.pl

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce. Specjalizuje się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych oraz modernizacji obiektów handlowych i usługowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 69 projektów, zlokalizowanych w 34 miastach.

Akron Group to austriacka grupa specjalizująca się w inwestowaniu w nieruchomości biurowe, handlowe oraz logistyczne. Firma działa na rynku austriackim, polskim, węgierskim oraz holenderskim oferując możliwości inwestowania m.in. dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Oceń