Together Magazyn » Udany powrót do szkoły! Akcja wyprawka z Galerią Zaspa

Udany powrót do szkoły! Akcja wyprawka z Galerią Zaspa

Początek września to nie tylko koniec wakacji, ale także ostatni moment na skompletowanie szkolnej wyprawki. Jak sprawić, aby powrót do nauki upłynął w radosnej atmosferze? Galeria Zaspa zaprasza na szkolne zakupy, które sprawią, że początek nowego roku szkolnego będzie wyjątkowo udany!

Kolorowy i wesoły początek szkoły
Kompletowanie szkolnej wyprawki to wielka przyjemność dla każdego dziecka, która pomoże oswoić się z myślą o końcu beztroskich wakacji oraz sprawi, że powrót do szkoły będzie ważnym wydarzeniem w jego życiu. Wyjątkową gamę kolorowych zeszytów, piórników i plecaków oraz rozmaitych przyborów szkolnych można znaleźć w Galerii Zaspa. Sklepy takie, jak Intermarche przygotowały specjalną ofertę z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Na uczniów czekają najnowsze wzory z popularnymi postaciami z kreskówek i filmów oraz szeroki wybór artykułów papierniczych w atrakcyjnych cenach.

Szkolna moda dla dziewczynek i chłopców
Wrzesień to również doskonała okazja do odświeżenia dziecięcej garderoby. Galeria Zaspa to miejsce z dużą porcją mody na nowy rok szkolny i nie tylko. Odzież codzienna, sportowa, bielizna oraz wyjątkowe kreacje na szkolne akademie dostępne są w sklepach Textil Market oraz KiK, a także Intermarche. Marki te oferują szeroki wybór ubrań i akcesoriów dla dzieci w przystępnych cenach. W ostatnich szkolnych przygotowaniach pomoże również Krawiecki Ekspres, który wykona niezbędne poprawki, np. w szkolnych mundurkach.

Jak uczcić rozpoczęcie roku szkolnego?
Pierwszy dzień szkoły warto spędzić w rodzinnym gronie – po udanych zakupach Galeria Zaspa zaprasza do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia. Idealna na obiad będzie restauracja Domino’s Pizza, która oferuje kilkadziesiąt rodzajów pizzy, amerykańskie desery i przystawki. Trochę orzeźwienia po zakupowym szaleństwie Klienci centrum znajdą w pijalni świeżo wyciskanych soków Zielona Wyspa, gdzie można skosztować soku z marchewki, jabłka, pomarańczy czy grapefruita oraz oryginalnych koktajli owocowych i owocowo-warzywnych. Na wszystkich, którzy smucą się na myśl o powrocie do szkoły, czeka cukiernia Sowa ze swoimi niebanalnymi wypiekami, tortami oraz ręcznie robionymi pralinami i truflami.

Drugie śniadanie dla wzorowych uczniów
Podczas przygotowań do rozpoczęcia szkoły nie zapominajmy o zapewnieniu uczniom odpowiedniej ilości energii niezbędnej do nauki! W Galerii Zaspa każdy łasuch znajdzie coś pożywnego na drugie śniadanie. Po chrupiące pieczywo na domowe kanapki warto wybrać się do Piekarni Szydłowski z najwyższej jakości wyrobami piekarniczymi i cukierniczymi. Miłośnicy codziennej porcji witamin powinni odwiedzić natomiast drogerię sieci Rossmann, w której znajdą gamę zdrowych i ekologicznych przekąsek – idealnych do szkolnego plecaka!

Godziny otwarcia Galerii Zaspa:
Poniedziałek – sobota w godzinach 9.00–21.00
Niedziela w godzinach 11.00–20.00.

Supermarket Intermarche
poniedziałek – sobota w godzinach 7.00–21.00
niedziela w godzinach 9.00–20–00.

Galeria Zaspa
al. Rzeczypospolitej 33
80–463 Gdańsk
www.galeriazaspa.pl
www.facebook.pl/GaleriaZaspa

Oceń