Together Magazyn » Aktualności » Galeria Zaspa – to już rok wspólnych zakupów!

Galeria Zaspa – to już rok wspólnych zakupów!

W kwietniu 2016 roku dawne ETC Gdańsk, jedno z pierwszych punktów handlowych w Trójmieście, przeszło gruntowną modernizację. Obecnie Galeria Zaspa jest nowoczesnym centrum handlowym, jednocześnie już sprawdzonym, rozpoznawalnym i zakorzenionym w świadomości lokalnej społeczności.

Galeria Zaspa wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje dostęp do usług, miejsc odpoczynku, klubu fitness oraz punktów handlowych w jednym miejscu. Klienci przychodzący na zakupy do Galerii Zaspa mogą skorzystać z oferty ogólnopolskich oraz lokalnych marek. Wśród nich m.in.: supermarket Intermarche, drogeria Rossmann, salon Euro RTV ADG, klub fitness Calypso, sklepy odzieżowe Textil Market, KiK i Exxelent, cukiernia Sowa, Domino’s Pizza, salon prasowy Inmedio oraz apteka Dbam o Zdrowie. Lokalnych najemców reprezentują m.in. piekarnia Szydłowski, ZOO Karina czy sklep kolonialny Camellia. Galeria zapewnia także dostęp do usług potrzebnych do realizacji bieżących potrzeb klientów, tj. pralni, kwiaciarni, usług fotograficznych, usług krawieckich czy centrum diagnostycznego.

Galeria Zaspa to nie tylko zakupy. W trakcie ostatniego roku działalności na terenie centrum zostały zorganizowane różnorodne wydarzenia dla mieszkańców Zaspy. Wiosną najmłodsi wraz z rodzicami brali udział w grach, zabawach oraz zawodach. Latem Klienci mieli możliwość podziwiać wystawę zdjęć podróżniczych, a wraz z pierwszym szkolnym dzwonkiem uczniowie przygotowywali się do klasówek, biorąc udział w warsztatach i aktywnościach sportowych. Zimą centrum zamieniło się w fabrykę Świętego Mikołaja, w której nie obeszło się bez dekorowania pierników oraz wspólnego kolędowania. Wszystkim spotkaniom towarzyszą atrakcyjne promocje przygotowywane przez najemców centrum.

Dodatkowo, z myślą o młodszych klientach, na terenie całego obiektu jest możliwość podłączenia swoich urządzeń mobilnych z bezpłatną siecią WiFi. Dzięki temu można na bieżąco sprawdzać najświeższe promocje oraz atrakcje przygotowywane przez najemców.

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie pierwszych urodzin Galerii Zaspa!

Sobota, 22 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji na www.galeriazaspa.pl bądź na www.facebook.pl/GaleriaZaspa.

Godziny otwarcia Galerii Zaspa

Poniedziałek – sobota: 9.00–21.00

Niedziela: 11.00–20.00

Supermarket Intermarche

Poniedziałek – sobota: 7.00–21.00

Niedziela: 9.00–20.00

Klub Fitness Calypso

Poniedziałek – piątek: 6.00–23.00

Weekend: 8.00–20.00

Galeria Zaspa w liczbach

1 – w kwietniu obchodzimy pierwsze urodziny Galerii Zaspa

27 – liczba sklepów i punktów usługowych w Galerii Zaspa

19 900 – liczba kaw wypitych w Kawiarni Sowa oraz Piekarni Szydłowski

18.00 – godzina, o której klienci najchętniej odwiedzają galerię*

1994 – rok otwarcia ETC Gdańsk (dawnej Galerii Zaspa)

8800 – obecna powierzchnia Galerii Zaspa

1800 – liczba telefonów, które zostały zabezpieczone szkłem hartowanym w saloniku Perfect GSM

5 ton jabłek i 5 ton marchwi – z tylu owoców i warzyw zrobiono zdrowe koktajle w Zielonej Wyspie

625 – tyle godzin zajęć Power Bike odbyło się w centrum Fitness Calypso. Przyjmując, że każdy z uczestników przejechał średnio 25 km na zajęciach, łącznie przejechano prawie 220 tys. km, czyli okrążono kulę ziemską 5,5 razy.

*Według analizy Google.

Galeria Zaspa

al. Rzeczypospolitej 33

80–463 Gdańsk

www.galeriazaspa.pl

Oceń