Together Magazyn » Aktualności » FIT YOU – zdrowo i aktywnie z FitStacją!

FIT YOU – zdrowo i aktywnie z FitStacją!

11.01.2016 r. w klubie fitness FitStacja w Gdańsku ruszyła pierwsza edycja projektu FIT YOU . Projekt ma na celu propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Trójmiasta, w tym członków klubu FitStacja.

Do programu zostało wybranych 13 ochotników, którzy borykają się z nadwagą i otyłością. Dzięki odpowiedniej opiece dietetycznej i trenerskiej uczestnicy Fit You w 12 tygodni przejdą kompletną metamorfozę . Oprócz utraty zbędnych kilogramów i ogólnej zmiany wyglądu zewnętrznego celem projektu jest wzbudzenie świadomości zdrowego i racjonalnego odżywiania oraz zmotywowanie do podejmowania systematycznej aktywności fizycznej wybranej grupy osób.

Wsparcie uczestników projektu polegać będzie na przygotowaniu zarówno grupowego, jak i indywidualnego programu treningowego, który uzupełniony zostanie konsultacjami dietetycznymi i warsztatami żywieniowymi. Rezultaty grupy ćwiczących z FitStacją będą na bieżąco monitorowane poprzez specjalne paski My Zone, które codziennie będą liczyć ilość spalonych przez uczestników kalorii. Stanie się to dodatkową motywacją do systematycznego podejmowania aktywności ruchowej.

W trakcie trwania projektu regularnie odbywać się będą również pomiary składu ciała dzięki czemu ćwiczący będą mogli a bieżąco sprawdzać swoje postępy związane z redukcją tkanki tłuszczowej. Każdy uczestnik otrzyma również profesjonalny, dobrany do swoich potrzeb catering dietetyczny firmy Healhty Day. Projekt zakończy się wyłonieniem zwycięzcy, któremu w przewidzianym czasie uda się zredukować najwięcej tkanki tłuszczowej, zmieniając tym samym diametralnie swoją dotychczasową sylwetkę i styl życia. Przewidziano też dodatkową nagrodę tzw. publiczności dla osoby, której przemianę wybiorą m.in. klubowicze FitStacji.

Oceń