Together Magazyn » Aktualności » Dzień Dziecka w Parku Handlowym Matarnia

Dzień Dziecka w Parku Handlowym Matarnia

28 maja w Parku Handlowym Matarnia rządziły… dzieci. Z okazji  Dnia Dziecka, w centrum pojawiło się wiele atrakcji zarówno dla tych starszych, jak i najmłodszych. Ogromny plac zabaw dostępny był bezpłatnie do godziny 19.00.

W ostatnią sobotę maja Park Handlowy Matarnia zamienił się w dziecięcy raj. Na dzieci w różnym wieku czekały takie atrakcje, jak: dmuchane zjeżdżalnie, place zabaw, tory przeszkód – w tym SpongeBob i Minionki – kule wodne, trampolina czy basen z piłeczkami. Powstały również 4 stanowiska Euro bungee i ścianka wspinaczkowa.

– Kolejny raz jesteśmy gotowi na świętowanie Dnia Dziecka z najmłodszymi klientami naszego centrum – mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Czekamy z atrakcjami dla dzieci w każdym wieku. Chcemy, aby nasi goście czuli się tego dnia wyjątkowo, bawili się beztrosko na dmuchanych zamkach, trampolinach i innych zabawkach oraz jedli bez ograniczeń popcorn i watę cukrową. W końcu Dzień Dziecka jest raz w roku.

Nad bezpieczeństwem najmłodszych czuwali instruktorzy i animatorzy tak, aby rodzice mieli pewność, że ich dzieci są pod dobrą opieką. Całemu wydarzeniu towarzyszyła wesoła muzyka.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Magazyn Together

fot. Andrzej Zięba

Oceń