Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Zarabiaj na używanych rzeczach dzięki darmowym ogłoszeniom
zdjecie publikacja togethermagazyn.pl

Zarabiaj na używanych rzeczach dzięki darmowym ogłoszeniom

Zmieniasz wystrój mieszkania, kupujesz nowy sprzęt elektroniczny, a może dostałeś nietrafiony prezent, którego chętnie byś się pozbył? Możesz sprzedać niepotrzebne ci przedmioty za pośrednictwem portalu z darmowymi ogłoszeniami. Gdzie zrobisz to najlepiej? 

Strony z ogłoszeniami prywatnych u użytkowników cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W społeczeństwie rośnie świadomość dbania o planetę. a dawanie rzeczom „drugiego życia” stało się po prostu modne. Rzeczy, których już nie potrzebujemy mogą przydać się komuś innemu. Niektóre portale wymagają jednak opłat za wystawienie ogłoszenia, a w przypadku zrealizowanej transakcji – prowizji od sprzedaży. Wyjątek stanowi portal z darmowymi ogłoszeniami Bazos https://www.bazos.pl/, gdzie można publikować darmowe ogłoszenia bez rejestracji, jak działa serwis?   

Wstawiaj darmowe ogłoszenia bez rejestracji

Bazos to portal zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Jednak w przypadku zarejestrowanej działalności gospodarczej nie można reklamować na portalu swojej firmy czy całej kategorii produktów, a jedynie pojedyncze sztuki towaru (jedno ogłoszenie = jeden produkt). Jak to zrobić?  Aby dodać ogłoszenie należy kliknąć w pole znajdujące się w prawym górnym rogu strony „dodaj darmowe ogłoszenie”. Po kliknięciu w to pole wyświetli się lista kategorii, w których można wystawiać produkty: książki, meble, akcesoria do domu i ogrodu, maszyny, sprzęt elektroniczny, sprzęt sportowy, a także artykuły dla dzieci czy zwierzęta. Po wybraniu kategorii nastąpi bezpłatna weryfikacja naszego numeru telefonu. Portal obsługuje numery polskie, czeskie i słowackie. Zweryfikowany numer nie zostanie wyświetlony na stronie i nie musi być zgodny z tym, który podajemy w ogłoszeniu. Po pomyślnym przejściu weryfikacji można dodać ogłoszenie zawierające lokalizację przedmiotu czy nieruchomości, i oczywiście proponowaną cenę.

Do czego może się przydać portal Bazos.pl?

Bazos.pl umożliwia zamieszczanie darmowych ogłoszeń dotyczących sprzedaży przedmiotów i usług. Po pierwsze jest to znakomita opcja dla rodziców małych dzieci. Każdy rodzic malucha wie, że dzieci w pierwszych latach życia bardzo szybko rosną i równie szybko zmieniają się ich potrzeby. Jeśli nie planujesz dalszego powiększania rodziny, a nie chcesz wyrzucać przedmiotów dla dzieci, wystaw swój przedmiot w ogłoszeniach dla dzieci: https://dzieci.bazos.pl/. Tutaj możesz sprzedać fotelik samochodowy, nosidełko dla niemowląt, wózki dziecięce i mebelki do pokoju dziecięcego. Szukasz w okazyjnej cenie elektronicznej niani, dziecięcego  rowerka czy dziecięcych ubranek? Poszukaj wśród ofert na Bazos. gdzie kupisz potrzebne rzeczy szybko i tanio.

Oprócz sprzedaży różnych przedmiotów Bazos. pl umożłiwia także sprzedaż biletów. W portalu znajdują się zarówno oferty z biletami lotniczymi, jak i biletami na koncerty i inne wydarzenia kulturalne. Jeśli masz wykupiony bilet na wakacje albo koncert, a z przyczyn losowych nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, po prostu odsprzedaj bilet i nie trać pieniędzy.

Oceń