Together Magazyn » Zdrowie » Zalety lasera pikosekundowego
laser pikosenkundowy - zobacz jak działa i jak usuwa tatuaże!

Zalety lasera pikosekundowego

Laser Pico to wysoce zaawansowana technologia oparta na działaniu lasera picosekundowego drugiej generacji. Jest bardziej skuteczny i bezpieczniejszy niż klasycznie wykorzystywane lasery.

Jako innowacyjny, najpotężniejszy laser pikosekundowy o ultra krótkim impulsie zapewnia szybsze rezultaty przy mniejszej liczbie sesji terapeutycznych. Energia, która jest dostarczana za pomocą tego lasera, dociera do głębszych warstw skóry. Zabieg jest wydajniejszy i skuteczniejszy od tego, co dotychczas stosowano na rynku. Łączy trzy długości fali w jednym urządzeniu, co przekłada się w bezpośredni sposób na efektywnosć zabiegu, podnosi jego komfort, zmniejsza cały okres terapii i gwarantuje bezpieczeństwo. Laser ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Można nim skutecznie usuwać wszelakie niedoskonałosci, kolorowe tatuaże czy makijaż permanentny. Świetnie sprawuję się także przy leczeniu blizn potrądzikowych, usuwaniu wszelkiego rodzaju przebarwień, rozstępów jak i przy różnego rodzaju zabiegach odmładzających. Skutecznie poprawia kondycję i jakość skóry. Nie wymaga znieczulenia, jedynie podczas niektórych zabiegów jest ono konieczne. Zabiegi laserem pikosekundowym pozwalają uniknąć poparzeń skóry. Plusy to brak uciążliwej i długiej rekonwalescencji, a znieczulenie miejscowe stosuje się jedynie w przypadku usuwania rozstępów bądź tatuaży. Likwiduje głębokie i powierzchniowe zmiany pigmentacyjne, leczy rumień lub trądzik różowaty. Pomaga w rewitalizacji skóry i redukcji zmarszczek.

Rozstępy często są powodem kompleksów i braku pewności siebie, zwłaszcza w sytuacjach, w których pojawia się konieczność odsłonięcia ciała. Bez względu na przyczynę nieestetycznych śladów na ciele z każdym z nich poradzi sobie laser pikosekundowy. Pobudza on struktury, które odpowiadają za produkcję kolagenu i elastyny. Wykorzystanie innowacyjnego urządzenia jest gwarancją efektywnej stymulacji organizmu do produkcji tych dwóch rodzajów białek. W przeciwieństwie do zabiegów wykonywanych tradycyjnym laserem, usuwanie rozstępów czy tatuaży z wykorzystaniem sprzętu pico przebiega dość szybko i nie powoduje intensywnego bólu. Równie doskonale sprawdza się on w przypadku redukcji przebarwień skóry i blizn – nawet tych, przy których nie pomogły inne kuracje. Efekty zabiegu są naprawdę spektakularne.

Wykorzystanie:

PRZEBARWIENIA– laser pikosekundowy działa na skórę właściwą, pozostawiając warstwę zewnętrzną nieuszkodzoną, dzięki czemu nie dochodzi do zmian pozapalnych czy bliznowaceń.

BLIZNY I ROZSTĘPY – laser pikosekundowy to idealny laser by pozbyć się szpecących blizn czy rozstępów. Wiązka lasera w bardzo precyzyjny i kontrolowany sposób dociera do uszkodzonej tkanki pobudzając jej naturalne procesy naprawcze. Dzięki zastosowaniu technologii fotomechanicznej nie dochodzi do przegrzania skóry, a działając ultrakrótkim impulsem mamy zapewnione skuteczne pobudzenie włókien kolagenowych odbudowujących strukturę skóry.

TATUAŻ I MAKIJAŻ PERMANENTNY – laser pikosekundowy to laserowa rewolucja w zakresie usuwania tatuaży i nieudanego makijażu permanentnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu barwnik jest znacznie szybciej usuwany z organizmu, a usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego następuję przy zmniejszonej ilości zabiegów i jest całkowicie bezpieczne. Jest to najskuteczniejszy zabieg w profilaktycznym działaniu antyanging.

Oceń