Together Magazyn » Zdrowie » Czy tabletki na powiększenie penisa mogą stanowić alternatywę dla zabiegu chirurgicznego?
czy tabletki na erekcję działają? - Zobacz sam!

Czy tabletki na powiększenie penisa mogą stanowić alternatywę dla zabiegu chirurgicznego?

Tabletki na powiększenie penisa to bez wątpienia jedna z popularniejszych metod wybieranych przez mężczyzn chcących zwiększyć rozmiar członka. Metoda ta jest bowiem niedroga, łatwa do przeprowadzenia w zaciszu własnego domu a także nie wymaga rezygnowania z codziennych obowiązków. 

Jak działają tabletki na powiększenie członka, czy ich stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia oraz czy mogą one stanowić alternatywę dla zabiegu chirurgicznego? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule. 

Jak działają tabletki na powiększenie penisa?

Sposób działania tabletek na powiększenie penisa nie jest skomplikowany. W preparatach jak member xxl (https://sizemed.pl/member-xxl/) znajdują się najczęściej naturalne składniki, które mają za zadanie rozszerzyć ciała jamiste i usprawnić przepływ krwi w obrębie penisa. 

Kluczowym składnikiem tabletek jest l-arginina będąca prekursorem tlenku azotu w organizmie. L-arginina usprawnia przepływ krwi do ciał jamistych co w konsekwencji ma zapewnić wzrost ich objętości. Ponadto l-arginina obniża ciśnienie krwi co może być również bardzo pomocne leczeniu zaburzeń erekcji Według producentów regularne stosowanie tabletek może zapewnić zwiększenie rozmiaru penisa zarówno jeśli chodzi o obwód jak i wydłużenie penisa. 

Działanie rozszerzające naczynia krwionośne ma nie tylko wpłynąć na rozmiar penisa ale również pomóc w uzyskaniu silniejszej erekcji. Na liście składników bardzo często widnieje również tribulus terrestris, korzeń maca oraz żeń-szeń koreański, które mają korzystny wpływ na wzmocnienie popędu seksualnego (libido). 

Popularne składniki to:

  • l-arginina,
  • korzeń maca,
  • tribulus terrestris,
  • saw palmetto, 
  • żeń-szeń koreański.

Tabletki na porost penisa czy operacja?

Operacyjne powiększenie penisa jest bardzo drogim oraz niezwykle inwazyjnym zabiegiem, stąd też coraz mniejsza liczba mężczyzn się na niego decyduje. Jeśli jednak chcemy uzyskać efekt w krótkim czasie wówczas zabieg chirurgiczny może okazać się lepszym wyborem niż tabletki.  

Bez wątpienia tabletki na powiększanie penisa mają wiele zalet. Przeprowadzenie kuracji z ich użyciem jest niezwykle proste i nie wymaga zmiany codziennych nawyków. Cena pełnej kuracji (około 3-6 miesięcy) w większości przypadków jest bardzo przystępna i nie przekracza 700,00 zł. Plusem jest również fakt, że w składzie najlepszych produktów znajdują się jedynie naturalne składniki. Co więcej, możliwy wzrost penisa deklarowanych przez producentów to nawet kilka centymetrów

Pozostaje więc pytanie czy tabletki na powiększenie penisa mają jakiekolwiek minusy? Niestety odpowiedź brzmi, tak. Nie dysponujemy na dzień dzisiejszy badaniami, które mogłyby jednoznacznie potwierdzić skuteczność tabletek jeśli chodzi o zwiększenie rozmiaru penisa. Pozostaje nam polegać na opiniach użytkowników zamieszczonych w internecie oraz deklaracjach samych producentów. 

Bezpieczeństwo stosowania

Z racji wykorzystania w tabletkach na powiększenie penisa jedynie naturalnych składników znacząco wzrasta bezpieczeństwo ich stosowania. Dzięki temu ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niewielkie. Należy jednak pamiętać, że mogą one powodować reakcje alergiczne. Warto więc zapoznać się z listą wykorzystanych substancji i upewnić, że nie występuje u nas nadwrażliwość na żadną z nich.

Choć tabletki na powiększenie członka wydają się być bezpieczne, należy zachować ostrożność także w przypadku niektórych schorzeń (m.in. cukrzyca, nadciśnienie) czy stosowania leków. Niestety nawet tabletki powiększające penisa zawierające wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego mogą w niektórych przypadkach być niewskazane lub wchodzić w interakcje z przyjmowanymi lekami. W tej sytuacji najlepiej zasięgnąć porady lekarza przed sięgnięciem po tego typu środki. Nie należy również przekraczać dawek sugerowanych przez producentów gdyż może to powodować skutki uboczne jak bóle brzucha, nudności czy nadmierne pobudzenie (żeń-szeń).  

Podsumowanie

Tabletki na powiększenie penisa to niedroga i nieinwazyjna metoda na wzrost rozmiaru penisa. Warto jednak pamiętać, że w przypadku tabletek na porost penisa nie da się z góry przewidzieć efektów kuracji. Preparaty te według samych producentów mają jednak tą zaletę, że mogą zapewnić nie tylko powiększenie męskości ale również poprawę libido czy wzmocnienie erekcji. 

Oceń