Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Wymarzony prezent od Dreame, który pozwoli zadbać o nieskazitelną czystość. Komu warto podarować odkurzacz w prezencie i jaki model od Dreame wybrać?
--xiao-dong wp

Wymarzony prezent od Dreame, który pozwoli zadbać o nieskazitelną czystość. Komu warto podarować odkurzacz w prezencie i jaki model od Dreame wybrać?

Święta już blisko i to ostatni moment, by zakupić prezent dla bliskiej osoby. Świąteczne porządki to zdecydowanie coś za czym nie przepadamy, a przecież i po świętach przychodzi czas na sprzątanie. Warto ułatwić je bliskiej osobie i podarować jej sprzęt, który pozwoli zadbać o nieskazitelną czystość bez dużego wysiłku. Odkurzacz dla wielu osób będzie dobrym wyborem. Komu warto go podarować i na jakim model warto postawić?

Odkurzacz zwalczający roztocza, ale i alergeny – świetny wybór dla alergika czy właściciela psa

Często Wigilię i święta spędza się w większym gronie i dla każdego przygotowuje się prezent. Jeżeli nie ogranicza Cię budżet, a biska osoba jest alergikiem, to podarowanie odkurzacza z 5-stopniową filtracją będzie świetnym wyborem. Dreame T30, to model, który zwalcza roztocza i alergeny w ponad 99%. Ponadto wyposażony jest w kilka dysz oraz elastyczny adapter, dzięki temu można dotrzeć w każde miejsce, by usunąć z niego kurz. Elektroszczotka świetnie sprawdzi się do czyszczenia tapicerki kompletu wypoczynkowego. Będzie to odpowiednie rozwiązanie nie tylko dla alergika, ale i właściciela psa, który szuka skutecznego sposobu na szybkie, bezproblemowe usuwanie sierści. Taki odkurzacz można wyposażyć w dyszę uniwersalną, ale i szczelinową. Na jednym ładowaniu może pracować aż 90 minut. Jednocześnie może dopasować siłę ssania do stopnia zabrudzenia powierzchni, a tym samym optymalizować pracę baterii.

Odkurzacz z funkcją mopowania – dla rodzin z małymi dziećmi

Gdy na Święta szukasz praktycznego prezentu dla członka rodziny, który ma małe dzieci, to dobrze może sprawdzić się odkurzacz z funkcją mopowania. Dreame H12 Core to model wyposażony w dwa zbiorniki na wodę – zużytą i czystą. Może pracować w trybie Auto albo Suction. W drugim przypadku pochłania plamy, ale nie mopuje powierzchni. Jak wiadomo w przypadku rodziny z małymi dziećmi takie akcesorium bardzo dobrze się sprawdzi. Dzięki regularnemu stosowaniu można zapobiec rozwojowi roztoczy, a także usuwać na bieżąco kurz i zanieczyszczenia, choćby okruchy po jedzeniu czy wylany sok. Ten model odkurzacza także dostosowuje siłę ssania do wielkości zabrudzenia. Jednocześnie wałek ze szczotką może być czyszczony po włożeniu do podstawy i naciśnięciu przycisku uruchamiającego funkcję samoczyszczenia. Zatem zapewnia bardzo wygodne rozwiązania, które sprawiają, że urządzenie jest bardziej wydajne czy też szybko gotowe do ponownego użycia.

Robot sprzątający – dla wszystkich tych, którym doskwiera brak czasu

Gdy chcesz znaleźć odpowiedni, a zarazem praktyczny prezent dla bliskiej osoby, której doskwiera brak czasu na czynności domowe z powodu obowiązków zawodowych, to wybierz robot sprzątający. Taki sprzęt zapewni wygodę użytkowania, dzięki temu, że może być sterowany czy też zaprogramowany przy użyciu smartfona. Polecamy Dreame D9 Max, który nie tylko odkurza, ale i mopuje podłogę. Wyposażony jest w mop z mikrofibry. Dzięki temu nie będzie rysował powierzchni. Przede wszystkim dzięki laserowej technologii nawigacji LiDAR skanuje pomieszczenie w zakresie 360 stopni i wykrywa ewentualne przeszkody. Warto podkreślić, że może pokonywać te o wysokości do 20 mm. Na uwagę zasługuje długi czas pracy tego sprzętu, bo można go użytkować na jednym ładowaniu nawet 150 minut. Podobnie jak inne urządzenia Dreame posiada kilka poziomów ssania, dokładnie 4, które można dopasować do swoich potrzeb, a także 3 poziomy przepływu wody, co umożliwia usuwanie z podłóg nawet uporczywych zabrudzeń i to bez żadnego wysiłku! Jeżeli szukasz takich urządzeń sprzątających na Gwiazdkę, to znajdziesz je w ofercie na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl/.

5/5 – (1 głosów)