Together Magazyn » Aktualności » WYPRAWKA DLA KAŻDEJ MAŁEJ GWIAZDY

WYPRAWKA DLA KAŻDEJ MAŁEJ GWIAZDY

Co musi się znaleźć w wózeczku, zanim mała dziewczynka zdecyduje się wyjść ze swoją lalką lub maskotką na spacer? Ciepły kocyk lub kolorowa pościel! Bez takiego zestawu żadna nie pokaże się na podwórku. O jakim zakupie myśli się w pierwszej kolejności na początku cudownego okresu ciąży? O łóżeczku i zestawie pięknej pościeli. Dziś ofertę wyprawek dla malucha ogranicza właściwie jedynie wyobraźnia producentów. W taki nieograniczony sposób działa marka Baby Stars — tworzy wyprawki dla każdej małej gwiazdy.

PREZENT IDEALNY

Wyprawki dla niemowląt i małych dzieci nie wychodzą z mody prezentowej. Każdy członek rodziny znajdzie zatem w ofercie Baby Stars odpowiedni produkt do obdarowania malucha. Niezawodne kokony, mistrzowskie pod względem designu i wykonania rożki i rogale, sprawdzone pościele do wózków i łóżeczek zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców zaspokoją niekończącą się potrzebę poczucia bezpieczeństwa u babć i nawet najbardziej szalone kolorystyczne fantazje cioć.

BARDZO WYMAGAJĄCY KLIENT

Nasze małe dzieła są szyte ręcznie w Polsce w małej pracowni krawieckiej w Tarnowskich Górach. Kupujesz w 100% krajowe produkty, a to dziś szczególnie ważne. Dokładamy wszelkich starań i z tego, co wraca do nas w opiniach klientów, wiemy, że udaje nam się całkowicie zaspokoić potrzeby wymagających rodziców i równie wymagających maluchów.

COŚ WYJĄTKOWEGO DLA KOGOŚ WYJĄTKOWEGO

Kliknij zdjęcie i zobacz kolekcję – Origami

Ważny jest dla nas każdy kupujący, bo wiemy, jak szczególna okazja go do nas przywiodła. Zaufało nam już ponad 9 tysięcy rodziców, a my mamy ambicję, by te słupki zadowolenia rosły tak, jak zdrowo rosną maluchy otulone naszą pościelą do snu.

W wyjątkowych wzorach wyjątkowe jest głównie to, że nie ma ich na świecie w milionach egzemplarzy. Są tak samo niepowtarzalne jak twoje dziecko.

BEZPIECZEŃSTWO

Każda tkanina – czy to przeznaczona dla małych czy dla starszych dzieci – powinna być odpowiednio przystosowana do ich szczególnych wymagań. Musi posiadać odpowiednie certyfikaty, takie jak np. Oeko-Tex Standard 100. Kołderki, kocyki i poduszki Baby Stars – wypełnione antyalergicznym i antybakteryjnym wkładem (tzw. owatą) lub puchem silikonowym –zapewniają nie tylko ciepło. Są zaszywane tak, żeby przy praniu wkład się nie przemieszczał i brzydko nie zniekształcał.

Kliknij zdjęcie i zobacz kolekcję – Leśna Rodzinka

WYNALAZKI XXI WIEKU

Wynalazki XXI wieku w dziedzinie wyprawek to tak naprawdę sprytny powrót do tradycyjnych metod i najskuteczniejszych sposobów podpatrzonych w naturze, a służących do zapewnienia dzieciom poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Wybierz kokon, który uchroni twojego malucha przed upadkiem z łóżka czy sofy, na których lubi drzemać. Służy do spania, przewijania, obracania z boku na bok i oczywiście do zabawy!

A jeśli nie kokon, to może rożek do spania, który z całą popartą dowodami pewnością pomaga uspokoić dziecko. Czy potrafisz zasnąć w zimnie i niewygodnej pozycji? Noworodek absolutnie nie i na pewno ci o tym głośno zakomunikuje.

Najlepszym ochroniarzem okazuje się ochraniacz. Zabezpiecza malucha przed bolesnym uderzeniem się w trakcie zabawy lub snu.

Kliknij zdjęcie i zobacz kolekcję – Łapacze snów

W Baby Stars stawiamy na zdrowy sen każdego dziecka, bo to u nich absolutna podstawa – z każdym spokojnym oddechem rosną bowiem jak na drożdżach. Piękny design i wysoka jakość krajowych produktów to miły skutek uboczny zaangażowania w produkcję ludzi z pasją tworzenia rzeczy pięknych!

5/5 – (1 głosów)