Together Magazyn » Aktualności » Jaki dobry Internet w Łodzi wybrać? Na co zwrócić uwagę?
internet-w-lodzi wp

Jaki dobry Internet w Łodzi wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Mieszkasz w Łodzi i zastanawiasz się, jaki internet wybrać? A może pracujesz z domu i szukasz niezawodnego łącza? Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas wyboru dobrego i szybkiego internetu w Łodzi oraz jakie dodatkowe usługi może zaoferować Ci operator.

Cechy szybkiego internetu – co warto wiedzieć?

Zależy Ci na dobrym internecie, z którego możesz korzystać z każdego miejsca w domu? Zwróć uwagę na parametry, jakie oferuje operator. Jeśli chcesz uzyskać najwyższe wartości, wypróbuj internet światłowodowy. Będzie niezawodny o każdej porze roku, bez względu na mocny wiatr, deszcz lub niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jakie parametry warto wziąć pod uwagę przy wyborze?

PING

Ten parametr mierzy czas, jaki upłynął pomiędzy wykonaniem działania na jednym serwerze a dostarczeniem wiadomości na drugi i otrzymaniem odpowiedzi zwrotnej. Wartość PING-a powinna być możliwie jak najniższa. Ma to duże znaczenie przede wszystkim dla graczy. Dzięki niewielkim opóźnieniom znacznie zwiększa się komfort rozgrywki.

Download

Określa maksymalną wartość pobierania. Ten parametr jest ważny, gdy używasz internetu do grania, oglądania filmów lub streamowania. Żeby móc wykonywać te czynności w pełnej swobodzie, wybierz łącze, którego download wynosi nie mniej niż 1 Gb/s. A jeśli potrzebujesz internetu tylko do przegląda poczty czy social media, możesz zdecydować się na download o prędkości 300 Mb/s.

Upload

Określa prędkość wysyłania. Na wysokość tego parametru powinny zwrócić uwagę osoby, które przesyłają dużo plików, streamują, uczą się lub pracują zdalnie – upload powinien wynosić nie mniej niż 50Mb/s.

Weź pod uwagę dodatkowe usługi!

Do ofert proponowanych przez operatorów często dołączane są benefity, które zwracają uwagę wielu klientów. Standardem jest oferowanie routera bez dodatkowych opłat na czas trwania umowy. W pakiecie z internetem możesz również cieszyć się dostępem do różnych platform streamingowych, które oferują muzykę, filmy czy seriale. Ważnym dodatkiem jest też oprogramowanie antywirusowe zapewniające bezpieczne korzystanie z internetu.

Internet od Netii w Łodzi

Zależy Ci na szybkim i dobrym internecie? Sprawdź internet od Netii w Łodzi. Możesz wybrać jedną z trzech ofert różniących się od siebie między innymi prędkością pobierania – 600Mb/s, 1Gb/s i 2 Gb/s.

Operator oferuje darmowy router na czas trwania umowy oraz dostęp do platformy streamingowej Disney+. Wybierz odpowiednią ofertę i ciesz się niezawodnym internetem przez 24

5/5 – (2 głosów)