Together Magazyn » Aktualności » Wielki Karnawałowy Bal Przebierańców w Gdyni

Wielki Karnawałowy Bal Przebierańców w Gdyni

fot. www.gdyniarodzinna.p.

Miasto Gdynia z okazji 90.urodzin zaprasza wszystkie dzieci w dniu 30 stycznia na wielki karnawałowy bal przebierańców „Śnieżka i Krasnoludki”. Wydarzenie w hali Gdynia Arena cieszy się dużą popularnością, dlatego przygotowano dwie tury. Pierwsza tura – 30. 01. godzina 10:30 -12:30. Druga tura – 30.01. godzina 14:30 -16:30 Wstęp na bal jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji na stronie www.gdyniarodzinna.pl . Zapisy już ruszyły!

Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji: karnawałowe rytmy w tańcu i śpiewie zaprezentują dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury, instruktorka zumby oraz Cheerleaders Gdynia Junior, którzy nauczą tanecznych kroków nawet najbardziej opornych. Nie zabraknie również dzieci i młodzież biorących udział w II Przeglądzie Piosenki Młodzieżowej pt. „Piosenki pełne miłości”, w projekcie „Wyśpiewaj marzenia” oraz Centrum Nauki Experyment, które zaprosi dzieci do pokazu naukowego pt. „Bajkowy Experyment”, warsztaty zajęć kreatywnych, robotyki, pokazy edukacyjne, dmuchane zjeżdżalnie, czytanie bajek i wiele inych.

Organizatorzy zadbali też o tych, którzy nie mają czasu na przygotowanie kostiumów, przebrania będzie można przygotować w promocyjnej cenie. Na każde dziecko czeka upominek 🙂 Pierwszeństwo udziału w balu mają rodziny posiadające kartę Gdynia Rodzinna. Ważna informacja: ze względu na komfort i bezpieczeństwo każdemu dziecku może towarzyszyć tylko jeden opiekun. Na balu dzieci mogą przebywać wyłącznie pod opieką uprawnionych osób pełnoletnich.

Szczegółowy program balu www.gdyniarodzinna.pl/wydarzenie/4555,bal-karnawalowy-dla-dzieci-i-tura

Oceń