Together Magazyn » Aktualności » Prezent last minute. Cz. 3. Sprawdź 6 oryginalnych pomysłów dla całej rodziny!
CABFC---E-FFA

Prezent last minute. Cz. 3. Sprawdź 6 oryginalnych pomysłów dla całej rodziny!

W tym roku nie będzie nam dane niespieszne snucie się po galeriach handlowych i wybieranie prezentów dla najbliższych prosto ze sklepowych półek. Przynajmniej nie w takim wymiarze jak w poprzednich latach. Dla własnego bezpieczeństwa unikajmy w grudniu sklepowych tłumów i wybierzmy coś z oferty internetowych sklepów, gdzie również są tłumy, ale w bezpiecznym światłowodowym dystansie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom świątecznych zakupów zaproponujemy w grudniowych odcinkach kilka pomysłów bardziej lub mniej – last – minute. Na pewno będą trafione, bo z bezbrzeżnej internetowej oferty wybraliśmy najciekawsze pomysły.

DLA NIEJ

Zaproś obdarowywaną osobę na zabieg BioOxy Infusion. Jest to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, na kilka sposobów i z wykorzystaniem różnych metod. Metoda BioOxy Infuzion Monduniq to specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. 

Drugi doskonały pomysł to zabieg oczyszczania wodorowegoMonduniq z wykorzystaniem jadeitu oraz koncentratów. Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco. 

Link do prezentu: https://booksy.com/pl-pl/36980_egoiste-studio-urody_salon-kosmetyczny_20383_gdansk

CAD--DDB-BDD-EAABAA
FAECC-B-E--CAFEECC

DLA NIEGO

Proponujemy niebanalne perfumy dla niebanalnego mężczyzny. Zapachy Penhaligon’s to kwintesencja brytyjskiego stylu i jakości. Wytwarzane są w Anglii z najlepszych olejków i esencji, których cena często przekracza cenę czystego złota. Każdy z zapachów opowiada inną, porywającą historię.

THE TRAGEDY OF LORD GEORGE to elegancka nuta z aromatem rozgrzewającego rumu. Niech Was nie zwiedzie ten z pozoru staroświecki obraz! The Tragedy of Lord George to nowoczesne spojrzenie klasyczny akord fougère — męski, owocowy, z nutą mydła do golenia i szklaneczką brandy. Nuty głowy: brandy. Nuty serca: mydło do golenia. Nuty bazy: tonkowiec wonny. 

Link do prezentu: https://www.galilu.pl/the-tragedy-of-lord-george-edp-75-ml

DLA SENIORA

Niełatwo jest znaleźć niebanalny prezent dla seniora. Doskonałym rozwiązaniem będzie gra planszowa. Seria „Terapia” została stworzona z myślą o starszych osobach. Większe niż zazwyczaj, drewniane elementy ułatwiają chwytanie rekwizytów. To nie tylko doskonała rozrywka, ale także przemyślane ćwiczenia, które pozwolą osobom starszym na dłużej utrzymać sprawność intelektualną. Gry są tak skonstruowane, że mogą być świetną zabawą międzypokoleniową. Idealnie sprawdzą się jako wspólna zabawa seniorów z wnukami. 

Dzięki grom z serii Terapia pobudzamy takie obszary jak: zmysł wzroku i dotyku, spostrzeganie, koncentracja, uważność, kojarzenie, uaktywnianie pól neuronalnych, wspomaganie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwój kompetencji językowych.

Link do prezentu: https://www.alexander.com.pl/produkty/terapia/

Terapia-fotomontaz-
Terapia-fotomontaz-

DLA SPORTOWCA

Postaw na niespodziankę i hit w jednym. Kawa Black Panther to produkt naturalny, bez konserwantów i sztucznych dodatków o zwiększonej zawartości kofeiny. Specjalna edycja dla sportowców. Kofeina wykazuje działanie psychoaktywne na ośrodkowy układ nerwowy, a do efektów jej działania na organizm należy dodać również przyspieszenie metabolizmu, zmniejszenie odczucie zmęczenia fizycznego i poprawę koncentracji. Korzyści odniosą wszyscy, którzy uprawiają sporty wytrzymałościowe (kolarstwo, biegi średnio i długodystansowe, triathlon), zespołowe (koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna – sporty start-and-go), rakietowe (tenis, squash), aktywności o wysokiej intensywności trwające do 60 minut (pływanie, crossfit).

Link do prezentu: https://www.coffeea7.pl/kategoria/producenci/goldengrain/

black panter PJ-
black panter PJ-

DLA ZDROWIA

Większość ludzi z wadą wzroku marzy o tym, aby pozbyć się okularów czy soczewek. Chcesz pomóc bliskiej osobie, ale nie wiesz jak? Blikpol Eye Clinic w Sopocie oferuje m.in. laserową korekcję wzroku, ortokorekcję, plastykę powiek oraz inne zabiegi i badania okulistyczne. Jako formę prezentu proponujemy Voucher na dowolną kwotę i usługę. W szybki sposób możesz sprawić wyjątkowej osobie nietuzinkowy prezent.

Link do prezentu: https://blikpol.pl/

E--A-B-BBACDBE
BC-F--ABA-CCAFCAE
FBA---A-EADCB

DLA RODZINY

Seria gier '5 sekund’ to zabawna i pełna emocji gra, którą polubisz od pierwszej rozgrywki. Umili zarówno spotkania rodzinne, jak i te z przyjaciółmi. Nie tylko zapewnia świetną zabawę, ale również pozwala się lepiej poznać. Gra ma bardzo proste zasady, które poznasz w kilka chwil. Wyciągnij kartę i zadaj pytanie przeciwnikowi, ma 5 sekund na odpowiedź! Uważaj za chwilę Twoja kolej! Do dzieła!

Link do prezentu: https://www.trefl.com/gry?q=5+sekund

sekund

Zajrzyj też do pierwszego i drugiego odcinka naszego przeglądu trafionych i niebanalnych prezentów!

Oceń