Together Magazyn » Aktualności » Wielkanocny wyścig po pisankę w Loopy’s World

Wielkanocny wyścig po pisankę w Loopy’s World

Myśl o kolejnych świętach przy stole wcale Cię nie cieszy? Tym razem chcesz coś zmienić i aktywnie spędzić czas w rodzinnym gonie? Koniecznie odwiedź Loopy’s World. W największym na Pomorzu rodzinnym centrum rozrywki odbędzie się „Wielkanocny wyścig po pisankę”. Zabawa dla całej rodzinny gwarantowana!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Jeśli święta przy stole kojarzą się Wam z nudą i przejedzeniem, czas coś zmienić. Dla tych, którzy okres Wielkanocy chcą spędzić na aktywnej zabawie w gronie rodziny i przyjaciół, największe na Pomorzu rodzinne centrum rozrywki przygotowało moc atrakcji. 25 i 26 marca w Loopy’s World odbędzie się „Wielkanocny wyścig po pisankę”. Prócz tytułowej pogoni za kolorowymi jajkami spodziewać się można wielu aktywnych zabaw i konkursów m.in. jajeczny tor przeszkód, bitwa na skorupki i oczywiście malowanie jajek.

Na „Wielkanocny wyścig po pisankę” Loopy’s World zaprasza 25 i 26 kwietnia. Zarówno w piątek, jak i sobotę zaplanowano trzy wielkanocne animacje, które zaczynać się będą od godz. 12:00, 14:00 i 16:00. Wszystkie wielkanocne zabawy dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia wchodzą gratis.

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World

www.loopys.pl

al. Grunwaldzka 229 Gdańsk

Oceń