Together Magazyn » Aktualności » Urodziny marzeń w Parku Trampolin JUMPCITY

Urodziny marzeń w Parku Trampolin JUMPCITY

Urodziny to wyjątkowy dzień nie tylko w życiu każdego dziecka, ale również rodzica. Wyzwaniem jest zarówno wybranie odpowiedniej lokalizacji, jak i przygotowanie zaproszeń, czy sprostanie oczekiwaniom małych gości, ale przede wszystkim – spełnienie marzeń swojej pociechy. Pozostaje jednak pytanie: czy istnieje przepis na idealne urodziny? Według gości Parku Trampolin JUMPCITY – TAK!

JUMPCITY to coś więcej niż 2 000 m kw. trampolin!

JUMPCITY spełnia marzenia dzieci o lataniu, które na 140 trampolinach doświadczą tego, o czym my skrycie śniliśmy będąc dziećmi. Wielka hala wypełniona sprężystymi urządzeniami, basenem z gąbkami, koszami do ćwiczenia wsadów czy areną do zbijaka, to istny raj na ziemi dla spragnionych ruchu dzieciaków.

Jednak elementem wyróżniającym JUMPCITY na tle innych obiektów nie są jedynie oferowane przez park atrakcje, ale pełni pasji animatorzy, którzy posiadają nieskończone pokłady pozytywnej energii. Ich ponadprzeciętne zdolności pracy z dziećmi są poparte kilkoma tysiącami godzin urodzinowej praktyki. Ponadto cała kadra JUMPCITY to wprawieni akrobaci, którzy swoimi podniebnymi ewolucjami potrafią zachwycić nie tylko najmłodszych.

Urodzinowa misja JUMPCITY


Dwudziesty pierwszy wiek postawił przed nowoczesnymi rodzicami nie lada wyzwanie. Sami już przyzwyczajeni do multimedialnego otoczenia, staramy się znaleźć coś, czym w realnym świecie zainteresujemy nasze pociechy. JUMPCITY jest w stanie sprostać temu wyzwaniu i dzielnie stawia czoła cyfrowej rzeczywistości.

Urodziny w JUMPCITY zostały stworzone z myślą nie tylko o dzieciach, które są wprawionymi sportowcami, ale również o maluchach, które potrzebują nieco więcej motywacji i uwagi ze strony animatora. Skakanie na trampolinach to wspaniała zabawa, bardzo często przemieniająca się w życiową pasję. Dowodem na to są pozytywne komentarze gości, którzy chętnie polecają to miejsce swoim przyjaciołom oraz wracają do JUMPCITY na kolejne urodziny.

Jakiś czas temu odwiedzili mnie znajomi całą rodziną (2 dzieci + dorosły + 2 starsze osoby). Dla znajomej było wejście darmowe, gdyż jedno z dzieci było małe. Każdy się super bawił. (…) Obsługa klienta oraz instruktorzy mili, profesjonalni i rzeczowi. Na którą trampolinę byśmy nie poszli będziemy się czuć (faktycznie będziemy) bezpiecznie. Miejsce godne polecenia dla każdego i w każdym wieku.”

Świetne miejsce na odreagowanie. Mój synek bawił się świetnie na urodzinach koleżanki. Polecam zorganizowanie urodzin lub innej uroczystości.”

Bardzo mi się podobało. Dzieciaki bawiły się świetnie. (…) Fajne miejsce na zabawę, dużo frajdy. “

*źródło: TripAdvisor

Trampoliny to nie wszystko!

Każdy solenizant pragnie, by jego urodziny były niezapomnianym wydarzeniem, które spodoba się również jego rówieśnikom – jest to duże wyzwanie dla każdego rodzica! Jednak JUMPCITY to gwarancja super zabawy i nieograniczonej dawki radości!

W cenie urodzin, oprócz dwóch godzin szaleństwa na trampolinach, goście otrzymują:

  • jedną z trzech wesołych sal urodzinowych – to idealne miejsce na zdmuchnięcie świeczek i drobny poczęstunek dla solenizantów,

  • opiekę uwielbianych przez dzieci animatorów,

  • dostęp do infrastruktury całego parku: basenu z gąbkami, ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych, areny do zbijaka, trampolin z koszami i wiele więcej,

  • program zajęć dopasowany do wieku oraz umiejętności dzieci,

  • naukę skakania na trampolinach, zaś bardziej wprawieni śmiałkowie mogą liczyć na poznanie podstawowych elementów akrobatycznych,

  • dedykowane gry i zabawy,

  • wspaniałe wspomnienia!

Wszystko czego mogą oczekiwać rodzice i dzieci znajduje się w jednym miejscu. Jaki jest przepis na udane urodziny? Połączenie aktywności fizycznej z oryginalną lokalizacją i nietuzinkowymi ludźmi, którzy wkładają całe serce, aby dzień urodzin był najwspanialszym dniem z życia każdego solenizanta.

JUMPCITY Park Trampolin

ul. Tadeusza Wendy 7/9, 81-341 Gdynia

www.jumpcity.pl

tel: 58 380 07 70

e-mail: recepcja@jumpcity.pl

Oceń