Together Magazyn » Styl życia » Wielkanoc w Centrum Riviera – Fabryka Pisanek oraz prezenty od zajączka
DSC

Wielkanoc w Centrum Riviera – Fabryka Pisanek oraz prezenty od zajączka

Jak poczuć atmosferę świąt wielkanocnych? Podziwiając pięknie przystrojone pisanki! Już niebawem kolejna edycja konkursu “Fabryka Pisanek” w Centrum Riviera. Już po raz kolejny, uczniowie pomorskich szkół podstawowych przystroją dwumetrowe pisanki, a najpiękniejszą wybiorą klienci Riviery. Dekorowanie jajek odbędzie się 6 kwietnia, natomiast głosowanie na najpiękniejsze prace rozpocznie się dzień później i potrwa do 10 kwietnia. Nagroda za najlepszą pisankę to karta podarunkowa warta 10 tys. zł! 

Wielkie pisanki będą ozdabiane przez grupy uczniów 6 kwietnia, a następnie klienci Centrum Riviera będą mogli oddawać głosy na swoich faworytów. Stawka jest niemała, ponieważ nagrodą za pierwsze miejsce jest karta podarunkowa warta 10 tysięcy zł, natomiast za drugie i trzecie miejsce przewidziano karty podarunkowe o wartości kolejno 4 i 3 tysiące zł. Będzie również nagroda jury, nagroda dla ulubieńca internautów oraz wiele innych niespodzianek. Finał konkursu – czyli ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 13 kwietnia na terenie Centrum Riviera. 

Zachęcamy wszystkich klientów Centrum Riviera do wspólnej zabawy oraz oddawania głosów na najpiękniejsze prace. Konkurs ma na celu promowanie tradycji ozdabiania pisanek, ale także pielęgnowanie w dzieciach artystycznych pasji i rozwijanie ducha zdrowej rywalizacji. Głosy można oddawać w dniach 7-10 kwietnia, a prace zostaną w naszym centrum aż do 25 kwietnia. Zdobienie i podziwianie ogromnych pisanek będzie świetnym sposobem na poczucie klimatu świąt wielkanocnych – mówi Paweł Brach dyrektor ds. marketingu i PR w Centrum Riviera.

Prezent od zajączka wielkanocnego

Wielkanoc to nie tylko pisanki, ale również przedświąteczne zakupy, robienie dekoracji oraz prezenty od zajączka, czyli tradycja coraz bardziej popularna w Polsce. Wiele osób przed świętami zastanawia się co kupić z tej okazji. 

Niespodzianki od zajączka to zwyczaj, który warto kultywować. Można podarować bliskim drobne upominki lub słodycze, na przykład czekoladowe jajka. Dobrym prezentem będzie także karta podarunkowa Centrum Riviera. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma mowy o nietrafionym prezencie, ponieważ obdarowana osoba dostaje możliwość wybrania tego, o czym naprawdę marzy – mówi Paweł Brach z Centrum Riviera. – Zakupy z kartą podarunkową są niezwykle wygodne, ponieważ otwiera ona drzwi do zakupów w niemal każdym sklepie w Centrum Riviera. Co ważne, zarówno zakup jak i późniejsze korzystanie z karty jest niezwykle łatwe, podobnie jak sprawdzanie salda. Udogodnieniem jest to, że osoba kupująca może zasilić kartę dowolną kwotą, a my nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty – dodaje Paweł Brach z Centrum Riviera.

Zakupienie karty podarunkowej jest bardzo proste i przede wszystkim szybkie, dlatego osoby, które szukają prezentu na ostatnią chwilę, nie będą zawiedzione. Aktywacja karty następuje po 30 minutach od zakupu, lub w dowolnym momencie przy pomocy Kodu Aktywującego. Zakupu można dokonać w Centrum Riviera – w kartomacie i punkcie informacyjnym.

Okres przedświąteczny, a zarazem pierwsze dni wiosny to idealny czas na zakupy, dlatego warto pomyśleć o karcie podarunkowej. Zakupy można połączyć z innymi aktywnościami, takimi jak wizyta w kinie, restauracji, kawiarni czy w strefie zabaw dla dzieci. Warto też pamiętać o konkursie “Fabryka Pisanek” i oddać głos na najpiękniejsze jajko. Możliwości jest wiele, a wszystkie znajdują się w Centrum Riviera.  

dodatkowe formaty statyczne x
Oceń