Together Magazyn » Aktualności » Fotoksiążka ze ślubu – wyjątkowa pamiątka wyjątkowego dnia

Fotoksiążka ze ślubu – wyjątkowa pamiątka wyjątkowego dnia

Słodka woń białych róż i frezji, szelest długiej sukni, jego delikatny uśmiech i blask jej oczu – subtelności tego wyjątkowego dnia po prostu nie sposób zapomnieć. Elegancką oprawę uroczystości, przysięgę małżeńską, radość nowożeńców, rodziców i gości warto uwiecznić na zdjęciach. Te z kolei można zamknąć w pięknej fotoksiążce.

Oprawa ślubu powinna być przede wszystkim elegancka i wysmakowana. Kierując się tą zasadą, pracownicy marki CEWE składają na ręce szczęśliwych nowożeńców taki oto wyjątkowo prezent. Z fotoksiążką wszystkie wspomnienia, zarówno te z ceremonii ślubnej, jak i samego wesela nabiorą wytwornej i trwałej formy.

Fotoksiążka ślubna stanowi fantastyczny prezent dla świadków, którzy tak dzielnie towarzyszyli nam w czasie ceremonii, a potem zagrzewali do zabawy gości na weselu. Dzielili z nami cały stres przygotowań – warto więc odwzajemnić się im czymś wyjątkowym! Ślubna fotoksiążka to również wspaniały i bardzo osobisty upominek dla współmałżonka. Fotoksiążka stanie się ramą dla wspomnień z sesji narzeczeńskiej i podróży poślubnej.

 

Oto najważniejsze z zalet, jakie posiada CEWE FOTOKSIĄŻKA:

  • duża liczba okładek do wyboru – twarda okładka nie tylko dobrze zabezpiecza cenną zawartość, ale stanowi też pełen wdzięku element wykończeniowy albumu. Napis na brzegu okładki podkreśli wyjątkowość całości. Ciekawym rozwiązaniem może być też wybór miękkiej okładki – wówczas album nabierze bardziej nowoczesnego i folderowego stylu. Dla miłośników klasycznych rozwiązań dobrym pomysłem może być wybór płóciennej okładki typu premium. Nad wyraz piękną propozycją jest zamówienie fotoksiążki ze ślubu w skórzanej oprawie. Tego typu album wprost idealnie nadaje się na prezent na przykład dla rodziców państwa młodych. W przyszłości, do fotoksiążki można dokupić kolejny album, będący na przykład pamiątką I rocznicy ślubu. Rodzice na pewno będą wzruszeni!

  • fantastycznej jakości papier – dla wiernego oddania magii chwili przygotowano wyjątkowe papiery (do wyboru jest m.in. błyszczący, premium, matowy) o gramaturze 200 g/m2;

  • wysokiej jakości druk cyfrowy – który zapewnia żywe i piękne kolory;

  • wiele formatów do wyboru.

 

Projektowanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Przejrzysty, intuicyjny i darmowy program projektowy pozwala w krótkim czasie zrealizować najbardziej wyszukany projekt. Wystarczy pobrać program na dysk, zainstalować i rozpocząć tworzenie własnego albumu. Szeroki wybór dostępnych szablonów pozwoli na zaaranżowanie kolejnych wyjątkowych kart. Fotoksiążkę ślubną na prezent można zaprojektować wspólnie ze współmałżonkiem, przed ekranem komputera, w dogodnym dla nas czasie. Wskaźnik jakości czuwa nad tym, aby fotoksiążka ze ślubu cieszyła osoby obdarowane odpowiednią ostrością i doskonałą kolorystyką zdjęć.

 

Dołącz filmy do ślubnego albumu

Tradycyjną już pamiątką ze ślubu i wesela są nie tylko fotografie, ale również nagrania wideo. Z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ możesz połączyć obie formy dla stworzenia wyjątkowego, komplementarnego albumu. Podczas projektowania, na kartach fotoksiążki umieść kod QR swojego filmu. Wystarczy, że osoba obdarowana zeskanuje kod za pomocą tabletu czy smartfona. Tyle potrzeba, aby cieszyć się nagraniem z pierwszego tańca pary młodej czy oczepin. Powróć do wzruszających i zabawnych momentów rodzinnej imprezy!

 

Stwórz fotoksiążkę z dowolnego miejsca na Ziemi!

Odpoczywasz na łonie natury i siedzenie przed komputerem jest ostatnią rzeczą, o której teraz myślisz? Nie ma problemu! Pobierz aplikację App CEWE FOTOŚWIAT na urządzenia mobilne i projektuj stąd, skąd tylko zechcesz. Aplikacja dostępna jest na Google Play i App Store. Ciesz się pełną elastycznością i mobilnością.

 

Szybkie i wygodne zamawianie

Stwórz klasyczny i elegancki album na lata! Ostatnim krokiem jest łatwe i przyjemne zamawianie – bez wychodzenia z domu, na jedno wyciągnięcie ręki. Wejdź na stronę http://www.odbitki.fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html i zamów swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ już dziś! Znajdziesz tam wiele inspiracji i pomysłów na to, jak stworzyć własny album. Gotową fotoksiążkę dostarczy Ci kurier. Możesz również sprawić radość najbliższym, zlecając dostarczenie przesyłki pod wskazany adres, na przykład do domu rodziców czy świadków.

Nadaj swoim fotografiom ślubnym taką oprawę, na jaką zasługują!

 

Zaufaj najlepszym!

W teście zorganizowanym w czerwcu 2014 roku przez PC Format CEWE FOTOKSIĄŻKA została uznana za najlepszy tego typu produkt w Polsce. Wysokie noty zebrały aspekty takie jak:

  • wysoka jakość produktu;

  • funkcjonalności programu do projektowania;

  • komfort projektowania;

  • cena i czas realizacji.

Najważniejsza jest dla nas jakość produktów i satysfakcja zamawiających. Codziennie z naszych usług korzysta kilka tysięcy osób. Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Oceń