Together Magazyn » Zdrowie » Warsztaty kulinarne z dobrym duszkiem w Gdańsku

Warsztaty kulinarne z dobrym duszkiem w Gdańsku

29 i 30 listopada zapraszamy na bezpłatne warsztaty kulinarne z dobrym duszkiem Visolvit. Są to spotkania, na których dzieci przekonają się, że zdrowo znaczy pysznie. Będziemy uczyć dzieci skąd się biorą witaminy oraz jak zdrowo się odżywiać. Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość samodzielnie przygotować zdrowy posiłek. Na koniec wszyscy będą mogli zjeść to co przygotowali w czasie warsztatu.

Temat zajęć – Witamina C, czyli odporność na talerzu.

Warsztaty w Trójmieście odbywają się w kawiarni Ciuciu Babka Cafe, Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 30

warsztaty-kulinarne-plakatyHarmonogram zajęć:

29 listopada (niedziela)
Dzieci w wieku 6-12 lat – godz. 12.00
Dzieci w wieku 4-7 lat – godz. 13.30

30 listopada (poniedziałek)
Dzieci w wieku 4-7lat – godz. 16.00
Dzieci w wieku 6-12 lat – godz. 17.30

Każde dziecko po zajęciach dostanie prezent od dobrego duszka Visolvit.

Zajęcia poprowadzi Monika Węgrzyn – dziennikarka od lat propagującą zdrowy styl życia. Współpracowała z magazynem „Moda na zdrowie”, a obecnie prowadzi dział kuchni w magazynach „Żyjmy dłużej” i „Superlinia”. Pisze też w magazynie dla rodziców „Gaga”. Współpracuje z programem Miasta Warszawy „Wiem, co jem”. Brała udział w warsztatach dla edukatorów kulinarnych prowadzonych przez fundację „Szkoła na widelcu”. Prywatnie mama trójki dzieci w bardzo różnym wieku. Miłośniczka kaszy jaglanej i innych tradycyjnych smaków kuchni polskiej.
Zajęcia są bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

ZAPISY: www.ezapisywdr.pl

Więcej informacji: http://www.zwalcznude.eu/warsztaty-kulinarne-z-dobrym-duszkiem-visolvit/poznań/

Cykl warsztatów z dobrym duszkiem Visolvit trwa od 18 października do 7 lutego w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście. Kolejne warsztaty w Poznaniu odbędą się w terminach: 24 stycznia, 25 stycznia, 7 lutego oraz 8 lutego.


Kultowe witaminy VisolVit Junior już 40 lat goszczą w naszych domach i sprawiają radość najmłodszym. Gama suplementów diety Visolvit charakteryzuje się nie tylko różnorodnością smaków oraz postaci ale również bogatymi składami witamin i minerałów. Dobry Duszek Visolvit dba o to aby dostarczyć najmłodszym codziennie inny zestaw witamin. Produkty Visolvit zawierają witaminy i minerały korzystne dla prawidłowego rozwoju dzieci w każdym wieku. Więcej na stronie: www.visolvit.pl.

Ciuciu Babka Cafe to kawiarnia rodzinna, słodkie miejsce dla dzieciatych. Zrodzone z egoistycznych marzeń o bezpiecznej i swobodnej przestrzeni dla dzieci i ich opiekunów. Serwujemy błogość, lenistwo, odprężenie i dobry nastrój. Parzymy kawę, częstujemy smakiem szczęścia, poprawiamy humor i nie dajemy się nikomu nudzić, chyba że właśnie o tym marzy.

Oceń