Together Magazyn » Aktualności » TOP 4 blogów rodzinnych – Redakcja poleca
blogi paretingowe

TOP 4 blogów rodzinnych – Redakcja poleca

Mrs. Polka Dot

Blog Agnieszki Burskiej-Wojtkuńskiej – mamy dwóch córek, autorki książki „Suma drobnych radości”, który bawi, wzrusza i inspiruje. Znajdziecie tu pełne humoru i dystansu teksty o macierzyństwie czy kobiecości, zdrową dawkę ironii oraz masę pomysłów wnętrzarskich, kulinarnych, a nawet urodowych, zaprezentowanych na pięknych zdjęciach. Mrs. Polka Dot to rodzinny styl życia, kobiecy punkt widzenia, pełen uroku świat prostych przyjemności i celebrowania codzienności.
Matka tylko jedna

Jeden z najlepiej rozpoznawanych i najchętniej czytanych blogów w Polsce, skupiających zaangażowaną społeczność bardzo oddanych swojej roli rodziców. Autorka bloga – Joanna Jaskółka mówi o sobie, że uciekła z miasta i zamieszkała na mazurskiej wsi, z dala od sklepów, ale bliżej siebie. Mieszka więc teraz ze swoją rodziną w lesie – z mężem i dwójką synów [2 i 5], psem, kotami, królikami i całym leśnym zwierzyńcem, który ich okazjonalnie odwiedza.
Moje Dzieci Kreatywnie

Blog Ewy Wojtan, który powstał z miłości do dzieci i sztuki. Autorka wspólnie z dziećmi tworzy jeden z najbardziej kreatywnych blogów parentingowych  w Polsce w połączeniu z tematami DIY – Zrób to Sam. Pedagog, plastyk i ceramik – to połączenie tych trzech zawodów i wielu lat pracy z dziećmi sprawiło, że blog jest niebanalny i jedyny w swoim rodzaju w polskiej blogosferze. Co miesiąc ponad 150 tys. osób odwiedza Moje Dzieci Kreatywnie w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów na zabawę, eksperymenty, twórczość oraz naukę. Liczne pomysły pokazane w ciekawy sposób na zdjęciach oraz filmach zachęcają nawet najbardziej opornych do twórczej zabawy i nauki.
Blog Ojciec

Blog Kamila Nowaka – młodego ojca trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciela. Autor bloga uparcie wierzy, że tak jak dzieci mogą się nauczyć wiele od swoich rodziców, tak samo rodzice mogą się nauczyć wiele od swoich dzieci.

Oceń