Together Magazyn » Aktualności » SKIBA I KONJO WYBIERAJĄ MISS ZDROWEGO BRZUCHA

SKIBA I KONJO WYBIERAJĄ MISS ZDROWEGO BRZUCHA

Ruszyła wakacyjna strefa „Nie idę w zaparte” w Gdańsku-Jelitkowie. Oprócz licznych sportowych atrakcji, które czekają na wczasowiczów w strefie przy wejściu numer 71, raz w tygodniu pod czujnym okiem Krzysztofa Skiby i Pawła Konjo Konnaka odbywają się wybory Miss Zdrowego Brzucha.

Strefa „Nie idę w zaparte” czynna jest codziennie od 13 lipca do 16 sierpnia w godz. 10:00-16:00. Plażowicze mogą korzystać, między innymi, z zajęć z instruktorem tańca brzucha, lekcji hula-hop czy zumby. Raz w tygodniu, w weekend, strefę odwiedza Krzysztof Skiba lub Konjo, który wraz z animatorem prowadzi wybory Miss Zdrowego Brzucha. Zdrowego, czyli takiego, o który kobiety dbają, zdrowo się odżywiając.

– Ja sam od niedawna zacząłem zdrowo się odżywiać i więcej się ruszać. Może jeszcze tego nie widać, ale czuję się znacznie lepiej. Chętnie przyłączam się do tego typu akcji. Tym chętniej, gdy w pobliżu są piękne plażowiczki i ja mogę ich piękno podziwiać – przyznaje Krzysztof Skiba, prowadzący i juror wyborów Miss Zdrowego Brzucha.

Kandydatki na Miss biorą udział w różnorodnych konkurencjach, zarówno sportowych, jak i tych, wymagających od nich kreatywnego działania. Głównym kluczem do wygranej jest udzielenie odpowiedzi na pytanie „Jak dbasz o swój brzuch”. Jury wybiera najciekawszą wypowiedź, która nagradzana jest główną nagrodą – zieloną walizką-kabinówką.

Do skorzystania z atrakcji strefy zachęcają ubrane w białe t-shirty hostessy. Codziennie spotykają się z plażowiczami i zapraszają do wzięcia udziału w wakacyjnej zabawie.

Oceń