Together Magazyn » Aktualności » Rozpocznij sezon rowerowy!
rowerek dla dziecka

Rozpocznij sezon rowerowy!

Regulacja przerzutek czy redukcja luzów – między innymi takie usługi czekają na amatorów rowerowych przejażdżek w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. W najbliższy weekend w ramach akcji „Zadbamy o Twój rower” profesjonalni serwisanci wezmą na warsztat jednoślady po zimie.

Czas rozpocząć sezon rowerowy. Z myślą o miłośnikach dwóch kółek Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotowało wyjątkową atrakcję. W weekend 23 i 24 kwietnia w galerii handlowej dostępny będzie profesjonalny serwis rowerowy.

Podczas przeglądu serwisanci dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd, wycentrują koła i zredukują luzy w układach łożyskowych.

Aby skorzystać z usług, wystarczy dokonać zakupów za minimum 50 zł w sklepach na terenie galerii handlowej. W akcji nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan. Następnie należy się zgłosić do specjalnego punktu obsługi, okazać paragony i w kilka chwil rower zostanie poddany profesjonalnemu przeglądowi.

Rower będzie można przygotować na wiosenne przejażdżki w weekend 23 i 24 kwietnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Serwis będzie dostępny od godziny 11.00 do godziny 17.00.

Oceń