Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem mogli zrobić sobie najmłodsi goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Z okazji mikołajek na wszystkie dzieci czekały również kreatywne warsztaty świąteczne oraz liczne konkursy i zabawy.

W sobotę 10 grudnia gościem specjalnym galerii handlowej był sam Święty Mikołaj. Była to wspaniała okazja, aby zrobić sobie z brodaczem i jego pomocnikami pamiątkowe zdjęcie.

W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ze scenografią rodem z Laponii każdy mógł zasiąść na kolanach Świętego Mikołaja i porozmawiać z nim o wymarzonych prezentach.

Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekały także warsztaty tworzenia choinkowych ozdób. W ruch poszły także styropianowe bombki, które mogli ozdobić brokatem, cekinami, kolorowym papierem czy tasiemkami. Spotkanie było również okazją, aby słodkimi dodatkami udekorować pachnące pierniki.

Nie zabrakło również licznych zabaw i konkursów ze słodkimi nagrodami. Maluchy miały okazję między innymi wcielić się w rolę elfów i spróbować swoich sił na specjalnym torze przeszkód.

Z kolei w niedzielę 11 grudnia podczas ostatniego w tym roku spotkania z cyklu „Akademia małych odkrywców” najmłodsi stworzyli pachnące świąteczne mydełka w kształcie choinek, bałwanków czy gwiazdek. Warsztaty były również okazją do dekorowania choinkowych bombek czy stworzenia filcowych dekoracji świątecznych.

fot.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem
Oceń ten post

Polecane

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany