Together Magazyn » Aktualności » Rodzinny weekend z Legoland

Rodzinny weekend z Legoland

Elektryczne samochodziki LEGO®, postaci zbudowane z najpopularniejszych klocków oraz liczne gry i animacje czekały na najmłodszych gości galerii handlowej. Można było wziąć udział w specjalnym konkursie, w którym do zdobycia są\\były bilety wstępu do LEGOLANDU®, zestawy LEGO® oraz nagroda główna w postaci vouchera na rodzinny pobyt. 

Wizyta w LEGOLAND® to prawdopodobnie marzenie niejednego dziecka i dorosłego. W weekend 28 i 29  galeria handlowa Port Rumia Auchan przeistoczyła się w niezwykły park rozrywki i zagwarantowała maluchom liczne atrakcje!

Najmłodsi zasiedli w elektrycznych samochodzikach LEGO® i sprawdzili swoje umiejętności na wyznaczonym torze do jazdy. Wiele zabawy dostarczyły także stoliki z klockami, gdzie każdy mógł zbudować wymyślne konstrukcje, a także stoisko multimedialne z grami zręcznościowymi oraz wystawa budowli i postaci prosto z parku LEGOLAND®.

Atrakcją spotkania był również specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Do zdobycia było bowiem aż 30 pojedynczych biletów do parku LEGOLAND®, zestawy klocków oraz nagroda główna – rodzinny 2-dniowy pobyt w LEGOLAND® Billund Resort w Danii! Aby zawalczyć o nagrody, wystarczyło wziąć udział w interaktywnej grze na tablecie lub współzawodniczyć w budowaniu najwyższej wieży z klocków na czas. Gracze, którzy zdobyli najlepsze wyniki otrzymali bilety do parku LEGOLAND® oraz zastawy LEGO®. Z kolei zawodnicy, którzy wybudowali najwyższą wieżę w ciągu minuty – zdobyli nagrodę główną. Gratulujemy i życzymy udanego pobytu! 🙂

fot. Piotr Żagiell

Oceń