Together Magazyn » Aktualności » Rewitalizacja i lifting skóry

Rewitalizacja i lifting skóry

Z biegiem lat, pod wpływem wielu niekorzystnych czynników, skóra traci na jędrności i elastyczności. Pojawiają się zmarszczki, przebarwienia i inne widoczne zmiany. Wszystko to bardzo negatywnie wpływa na ogólny wygląd, samopoczucie i odbiera pewność siebie.

Warto samemu przekonać się do medycyny estetycznej – do zabiegów rewitalizujących i liftingujących skórę. Jest faktem, że popularne, bezbolesne i nieinwazyjne zabiegi z użyciem fal radiowych, laserów lub substancji odżywczych oraz wypełniaczy zapewniają wyraźne, trwale efekty. Również dermatochirurgia i chirurgia plastyczna obecnie zyskały opinię zabiegów dla każdego i na każdą kieszeń. Wbrew staremu stereotypowi, panowie również często korzystają z zabiegów przywracających młody i energiczny wygląd.

Powiedz nam, jaki chcesz osiągnąć efekt…

Rewitalizacja i lifting skóry przynoszą konkretne i widoczne efekty. Jednak w zależności od tego, co jest naszym celem, możemy wybrać właściwy zabieg dla jego osiągnięcia. Poniżej podpowiadamy kilka rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb.

Usuwanie przebarwień – zabiegi, które usuwają plamy posłoneczne, przebarwienia potrądzikowe, melazmę, piegi, plamy starcze:

  • peelingi lekarskie, czyli kwasy o odpowiednim stężeniu, również popularny Cosmelan i Dermelan;

  • laseroterapia – krótki, niemal bezbolesny zabieg, w którym wykorzystywane są ultrakrótkie wiązki światła, rozbijające niechcianą strukturę.

Oprócz usuwania przebarwień, ww. zabiegi odżywiają, wygładzają i odmładzają skórę.

Odmładzanie i regeneracja – zabiegi, które poprawiają kondycję i jędrność skóry, usuwają zmarszczki i niedoskonałości.

Mezolift – zabieg polegający na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego bezpośrednio do skóry. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, której wraz z wiekiem jest jej zbyt mało. Efekty zabiegu są natychmiastowe!

Toksyna botulinowa – mówiąc w skrócie: Botox, czyli niezwykle popularny zabieg, który nie tylko usuwa zmarszczki (np. „kurze łapki” czy „bruzdy palacza”), ale również zapobiega powstawaniu nowych. Efekt jest widoczny po dwóch dniach.

Nici rewitalizujące i liftingujące – bardzo trwałe, efektywne i bezbolesne zabiegi małoinwazyjne, podczas których aplikuje się zaawansowane technologicznie nici napinające i modelujące, ale również odżywiające skórę. Efekty są widoczne praktycznie zaraz po zabiegu.

Laseroterapia – laser Harmony XL Pro z technologią ClearLift znakomicie wygładza zmarszczki, drobne bruzdy, fotouszkodzenia w postaci plam pigmentacyjnych; nierówny koloryt skóry i redukuje jej wiotkość. Zabiegi te są bezpieczne i skuteczne nawet dla cienkiej i delikatnej skóry twarzy, szyi czy dekoltu.

Oceń