Together Magazyn » Aktualności » Rewelacyjny sposób na przywrócenie młodości

Rewelacyjny sposób na przywrócenie młodości

Dr Marlena Sulamanidze 20 lat temu zrewolucjonizowała rynek medycyny estetycznej. Bazując na swoim doświadczeniu chirurga plastycznego, opracowała mikrowypusty na niciach chirurgicznych i zintegrowała je z wyspecjalizowanymi igłami, które bezinwazyjnie wprowadzają nici pod skórę. Tak powstały wyjątkowe Nici Aptos, które po zaaplikowaniu przemieszczają tkanki miękkie na pierwotne położenie, przywracając młody i naturalny wygląd.

22 modele Nici Aptos

Bogata, wyspecjalizowana oferta pozwala dedykować konkretne rozwiązania, ze względu na indywidualne potrzeby, zarówno ze stałego włókna polipropylenowego, jak i w pełni biowchłanialnych na bazie kwasu polimlekowego i kaprolaktonu, które znane są jako najsilniejsze biostymulatory skóry do produkcji własnego kolagenu. Potwierdzają to również wyniki badań.

Wysoka, natychmiastowa i postępująca skuteczność

Efekty zabiegów Aptos porównuje się z chirurgią plastyczną, jednak nici bez użycia noża i długiej rekonwalescencji zapewniają wieloetapowy proces odnowy:

  • wprowadzone nici grupują tkanki i naprowadzają je na właściwe położenie;

  • wokół nici powstaje tkanka włóknista, która tworzy podskórny stelaż, wzmacniając tkanki i utrzymując je w żądanej pozycji;
  • po sześciu miesiącach nić zaczyna się powoli rozpuszczać, uwalniając do organizmu składniki stymulujące naturalną biorewitalizację, poprawiając strukturę skóry na lata.

Mało inwazyjny i bezpieczny

Nici wprowadzane są zaledwie przez 1–2 punkty wkłucia, nie wymagają żadnych rozcięć skóry, podawania narkozy ani długiego okresu rekonwalescencji. Użyte materiały są w pełni wchłanialne i bezpieczne dla organizmu, stosowane w chirurgii od wielu lat. Wszystkie produkty Aptos posiadają certyfikaty, a sama technologia jest chroniona międzynarodowym prawem patentowym.

Gwarancja młodego i naturalnego wyglądu

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni doceniają trwałe efekty bez zbędnego zwiększania objętości tkanek. Wyspecjalizowane produkty pozwalają dobrać indywidualne rozwiązanie do potrzeb każdego klienta: możemy likwidować zmarszczki mimiczne bez unieruchamiania mięśni, fałdy nosowo-wargowe, „chomiki”, „zmarszczki palacza”, linie „doliny łez”, podnosić brwi, modelować owal, podwieszać podbródek, przywracać jędrność szyi i całej twarzy, także w okolicach bardzo delikatnych i wrażliwych, korygować opadające kąciki ust, a nawet nadawać oczekiwany pełny kształt wargom.

Efekt liftingu utrzymuje się do 2–3 lat.

Od 20 lat Aptos jest marką polecaną przez specjalistów w 48 krajach, a lekarze w Polsce wyróżnili Nici Aptos nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej dla najlepszego produktu do niechirurgicznego liftingu.

Oceń