Together Magazyn » Aktualności » Personalizowane prezenty na Święta Bożego Narodzenia
personalizowane prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Personalizowane prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Większość z nas co roku na Boże Narodzenie ma problemy z wyborem właściwych i dobranych prezentów. Zazwyczaj w ostatniej chwili, decydujemy się wtedy na zakup czegoś banalnego – bezpiecznego. Tymczasem więcej radości obdarowanym przyniosą personalizowane prezenty pod choinkę.

Nietypowe prezenty na Święta dla każdego

Bez względu na to, co wybierzesz, możesz mieć pewność, że oryginalne i personalizowane prezenty na Święta, zawsze znajdą uznanie u obdarowanych. Takim podarunkiem może być na przykład grawerowana skrzynka na wino dla mamy czy przyjaciółki. Jeśli chodzi o śmieszne prezenty na Święta Bożego Narodzenia dla „niego”, to personalizowany fartuch kuchenny z odpowiednim nadrukiem jest tu fantastycznym wyborem.

W wybranych sklepach znajdziesz też specjalnie zaprojektowany zestaw voucherów dla niej i dla niego. Tego typu nietypowe prezenty na święta uprawniają do skorzystania z licznych atrakcji. W przypadku pań może być to to masaż, a także degustacja wina, foto odmładzanie czy nawet indywidualny trening tenisa. Takie upominki na Boże Narodzenie okażą się trafione, bez względu na obdarowaną osobę.

Co kupić na Święta Bożego Narodzenia najbliższym?

Prezent na gwiazdkę jest zwłaszcza wyzwaniem, kiedy chodzi o najbliższych. Choć teoretycznie wiemy o ich gustach i potrzebach najwięcej, to jednocześnie chcielibyśmy, aby prezent dla rodziców, męża czy żony był wyjątkowy, a co najważniejsze trafiony.

Podobnie jak w przypadku każdego podarunku, największe znaczenie ma intencja i pamięć.

Zatem zastanawiając się co kupić na Święta Bożego Narodzenia dla najbliższej osoby, skupmy się na tym, aby prezent był dedykowany tylko dla niej. Jeśli szukasz prezentu dla żony, może to być na przykład bidon sportowy z wygrawerowanym jej imieniem lub personalizowany kubek. W przypadku gdy Twój mąż jest wielbicielem whisky, to możesz dla niego zamówić wyjątkową, elegancką szklankę z imieniem albo spersonalizowaną karafkę. Gdy zastanawiasz się co kupić na Boże Narodzenie dla taty lub mamy, to każde z nich z pewnością ucieszy się z zestawu miodów, umieszczonych w specjalnej skrzynce ozdobionej ich imieniem.

Wyjątkowy prezent dla pary na Święta

Czasami optymalnym rozwiązaniem są upominki na Święta, które łączą osoby obdarowane. Na przykład zestaw dwóch pięknych kieliszków dla pary czy zestaw kubków dla teściów. Dobrym wyborem, jeśli chodzi o upominki na Boże Narodzenie, są osobne prezenty w tym samym stylu. Na przykład obojgu rodzicom możemy kupić spersonalizowane pod ich kątem poduszki. Dla taty – poduszka z nadrukiem dotyczącym piłki nożnej. Dla mamy – poduszka typowej „kociary”. W ten sposób rodzice dostaną funkcjonalny, zawsze przydatny prezent, który jednocześnie będzie dopasowany do ich indywidualnych gustów.

Możemy też zdecydować się na wyjątkowo oryginalny prezent dla pary na Święta. To zestaw voucherów uprawniających do skorzystania z okazji w postaci – skoku z wieży, uczestnictwa w pojedynku paintballu czy jazda Lamborghini po specjalnym torze wyścigowym. Tego typu zestawy są podzielone tematycznie i możemy je wybrać pod kątem zainteresowań obdarowanych osób.

Więcej pomysłów na prezenty na Święta znajdziesz tutaj: https://subiektywnepiekno.pl/2021/11/pomysly-na-prezent-na-swieta.html

Oceń