Together Magazyn » Więcej » Program Younity

Program Younity

Czym jest Program Younity? Jaki główny cel przyświecał jego powstaniu?

Younity to wyszukiwarka produktowo-usługowa. Już sama jej nazwa wskazuje, że została stworzona z myślą o każdym z nas – zarówno jako o jednostce (ang. you – „ty”), jak i całej społeczności (ang. unity – „jedność”, „wspólnota”). Powstała w odpowiedzi na potrzeby coraz bardziej wymagających i świadomych klientów, którzy, oprócz kupowanego produktu, chcą jeszcze otrzymać jakość, dobrą cenę oraz dodatkowe korzyści.

Jak działa Program Younity?

Po rejestracji w Programie i skorzystaniu z naszej wyszukiwarki, pojawią się szukane przez nas produkty lub usługi, z informacją, ile i jakie dodatkowe korzyści otrzymamy po ich zakupie. Kupowanie z Younity to podwójny zysk. Wystarczy po prostu zaplanować i zrobić zakupy – zarówno w sklepach klasycznych, jak i internetowych – lub korzystać z usług naszych partnerów, by uzyskać zwrot części pieniędzy na konto bankowe lub zbierać punkty, wymieniane później na nagrody, a także korzystać z atrakcyjnych rabatów czy odbierać inne korzyści.

Jak przebiega proces rejestracji w Programie?

Przede wszystkim stawiamy na prostotę, dlatego sam proces rejestracji na naszej stronie internetowej jest maksymalnie szybki. Wystarczy wypełnić zaledwie cztery pola formularza, zaakceptować ogólne warunki, ewentualnie – wpisać numer karty, jeśli już ją otrzymaliśmy. Następnie nadać login i hasło. I to tylko tyle – od tego czasu można już się cieszyć pełnią korzyści z Programu Younity.

W jaki sposób można otrzymać kartę Programu Younity?

Plastikową kartę można otrzymać u naszych partnerów, podczas płacenia za zakupy. Wirtualną kartę można pobrać na swojego smartfona lub tablet z profilu, po rejestracji na naszej stronie. To bardzo wygodne rozwiązanie. Takiej karty po prostu nie można zgubić, a przy płaceniu wystarczy ją pokazać na wyświetlaczu danego urządzenia. A jeśli ktoś ma już dość kart, wystarczy, że będzie się posługiwał 10-cyfrowym numerem, a jego transakcja zostanie zarejestrowana.

W jaki sposób Uczestnik Programu Younity może kontrolować liczbę posiadanych punktów i oszczędności w Programie?

Bardzo prosto – przy każdym zakupie u partnerów Younity klient okazuje kartę – zostanie ona zeskanowana. Natomiast kupując w internecie, wystarczy po prostu wyszukać produkty i usługi przez www.younityworld.com – po zalogowaniu każdy zakup przez portal będzie zarejestrowany na koncie. Po chwili od zakupu informacje o zaoszczędzonej kwocie i liczbie otrzymanych punktów pojawią się na profilu klienta. Uczestnik Programu Younity może w każdej chwili sprawdzić stan uzyskanych korzyści i po skumulowaniu odpowiedniej ilości wypłacić środki na dowolny rachunek bankowy. Punkty natomiast mona wymienić na wybrane nagrody.

Co było Waszą inspiracją przy tworzeniu tego programu dla klientów?

Tworząc Younity, cofnęliśmy się w czasie o 220 lat. Przeanalizowaliśmy mechanizmy wykorzystywane pod koniec XVIII wieku w rodzących się Stanach Zjednoczonych. Poddaliśmy skrupulatnej analizie historię kupców, rozwoju manufaktur i powstających fabryk w XIX wieku. Zajęliśmy się też historią rosnących holdingów i korporacji opierających się na sprzedaży produktów w XX wieku.

Której zagadnienia są dla Was kluczowe w odniesieniu do klientów?

Przede wszystkim staramy się dowiedzieć, dlaczego klienci decydują się korzystać ponownie z konkretnego produktu i z danej usługi. Czy jest to tylko (lub aż) kwestia jakości, czy istnieją też inne czynniki, które mogą na to wpłynąć? Co można zrobić, aby klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z usług, z których korzystają? Naszym priorytetem jest więc satysfakcja klientów.

Jaki jest zakres działania Programu Younity? Czy można z niego korzystać również za granicą?

Serce Programu Younity bije w Gdyni, lecz nasze wszelkie działania skupiają się na dążeniu do tego, aby działać nie tylko w całej Polsce, ale także za granicą. Dlatego jeszcze w tym roku Program działać będzie w takich krajach, jak Szwecja, Norwegia, Niemcy, Francja czy Anglia.

Z iloma partnerami współpracujecie i z jakich branż?

Obecnie współpracujemy z niemal 700 partnerami. Są wśród nich zarówno dobrze znane sklepy, tak zwane sieciówki, jak i małe, niszowe firmy, których produkty pragniemy przybliżyć naszym klientom. Zakres oferowanych produktów i usług jest bardzo szeroki. Obejmuje on, między innymi, odzież i obuwie, artykuły do domu i ogrodu, asortyment spożywczy czy sprzęt RTV. Pełny wykaz kategorii i naszych partnerów można odnaleźć na stronie internetowej www.younityworld.com.

Czy z Waszej oferty mogą korzystać również rodziny z dziećmi?

Oczywiście, że tak! Wśród naszych partnerów są firmy oferujące produkty skierowane do młodszych i starszych dzieci. Oprócz typowych zakupów można również skorzystać z różnorodnych form rodzinnego wypoczynku i wspólnego spędzania wolnego czasu, na przykład w lokalach gastronomicznych, hotelach czy parkach rozrywki. Pragniemy docierać do klientów, którym zależy na rozwiązaniach ułatwiających życie, oszczędzających czas i pieniądze. Takimi klientami są właśnie rodziny. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu Programowi będą miały wiele okazji do uśmiechu i zadowolenia!

Co wyróżnia Wasz Program spośród innych ofert lojalnościowych?

Oferujemy nie tylko prostą wymianę punktów na atrakcyjne produkty, choć to również część naszego Programu. Jednak Uczestnicy Programu zyskują znacznie więcej. Younity zapewnia zwrot wydanych pieniędzy na konto bankowe. Poza tym oferuje program partnerski wynagradzający za polecanie Programu innym osobom lub firmom. Zapewniamy również ekskluzywne rabaty tylko dla naszych klientów. Można śmiało powiedzieć, że Younity to unikalny w skali Europy program lojalnościowy. Nasz cel to ułatwienie życia nam wszystkim, gdyż rezygnujemy z setek kart, które musimy ze sobą nosić, aby otrzymać ekstra punkty, na rzecz jednej do wielu punktów, która może mieć też postać zapisanego numeru.

Jaki jest Wasz długofalowy cel działania?

Dążymy do tego, aby każdy z nas, posiadając jedną kartę zyskiwał, kupując u setek tysięcy Partnerów na całym świecie. W Younity gwarantujemy zwrot pieniędzy, promocje, punkty na nagrody – a to wszystko w jednym miejscu. Chcemy, aby każdy posiadacz Karty Younity czuł się wyjątkowo i kupując, oszczędzał.

Na pytania od redakcji odpowiadała Pani Anna – Maria Wiśniewska

Oceń