Together Magazyn » Więcej » 3xP – Hotel Mercure 13.12.2014r.

3xP – Hotel Mercure 13.12.2014r.

Pasja, podróże, projekty” to hasło przewodnie nowego cyklu wydarzeń pt. „3xP”, którego celem jest łączenie ludzi, dla których pasja stała się sposobem na życie. Spotkania mają być okazją do wymiany doświadczeń, promowania ciekawych inicjatyw oraz do niesienia pomocy.

Pierwsza akcja charytatywna poprowadzona w ramach „3xP” odbyła się 13 grudnia w hotelu Mercure w Gdańsku. Środki zebrane podczas aukcji zostały przeznaczone na leczenie Jarosława Trębacza – taksówkarza z Trójmiasta, który w wyniku wypadku motocyklowego porusza się na wózku inwalidzkim.

Gościem specjalnym imprezy był Dariusz Michalczewski z uroczą żoną i synem. Były mistrz świata wystawił na licytacji własne rękawice bokserskie oraz czynnie uczestniczył w aukcji,
na której znalazły się m.in. pałeczki do perkusji grupy Scorpions, flagi reprezentacji Polski z podpisami kadry, gadżety od zespołu Big Cyc czy vouchery na kolację w hotelu Hilton.

O znaczeniu pasji w życiu rozmawiały pomysłodawczynie cyklu i właścicielki firmy Pasion, Małgorzata Lis oraz Sylwia Widzińska, a gośćmi w dyskusji byli założyciele trójmiejskiego teatru Czwarte Miasto – Dariusz Majchrzak i Dorota Sadowska oraz Jola Słoma i Mirek Trymbulak, prowadzący programu kulinarnego Atelier Smaku.

Na spotkaniu nie zabrakło atrakcji – imprezę poprowadził z humorem Krzysztof Skiba, a na zakończenie odbył się pokaz mody Amberways&Pudu oraz konkurs wizytówkowy.

– Przede wszystkim pragniemy aby goście na naszych spotkaniach przyjemnie spędzili czas, dobrze się bawiąc, mając dużo radości i wynosząc pozytywną energię i chyba nam się to udało – wyznaje Małgorzata Lis, współorganizatorka wydarzenia.

Impreza w hotelu Mercure odbyła się dzięki współpracy firmy Pasion, Gold Taxi – dla której pracował pan Jarek, Gold Vip oraz Fundacji Sport z Pasją. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli m.in. Magazyn Together i Radio Plus.

Na aukcji zebrano ponad 15 tyś. złotych, dzięki którym rehabilitacja Jarosława Trębacza, na którą wkrótce zabraknie środków z NFZ, nie zostanie przerwana.

Oceń