Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Łóżka domki dla dzieci jako miejsce do zabaw i odpoczynku

Łóżka domki dla dzieci jako miejsce do zabaw i odpoczynku

Każde dziecko chciałoby mieć w swoim pokoju coś wyjątkowego i oryginalnego. Łóżko domek to doskonały pomysł na miejsce do spania i zabawy. Cenionymi produktami są meble wielofunkcyjne, do takich właśnie należy łóżko domek. Pełni funkcję wypoczynkową jak również rekreacyjną. Na pewno taka propozycja spodoba się każdemu milusińskiemu. Zwykłe łóżko raczej nie budzi entuzjazmu, natomiast konstrukcja domku stanie się również miejscem zabaw. Produkty te są wykonane z największą starannością, są szlifowane ręcznie. Krawędzie są zaokrąglone, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa podczas użytkowania. Można zakupić łóżko domek dla dziecka w różnych wersjach kolorystycznych. Proponowane kolory to biały, różowy, niebieski i szary.

Aranżacja na wiele sposobów

Łóżka domki stwarzają możliwość zaaranżowania pokoju na wiele sposobów. Można je ozdobić i udekorować na różne okazje. Na pewno to miejsce będzie oazą spokoju i wyciszenia po ciężkim dniu np. w szkole. Będzie to miejsce, gdzie można przemyśleć wiele spraw i podjąć ważne, dziecięce decyzje. Każdy czasem marzy, by spokojnie się położyć i poczytać książkę lub posłuchać muzyki. Takie łóżko domek drewniany jest samo w sobie ozdobą pokoju dziecięcego. Można go dodatkowo ozdobić według upodobania i okazji. Ciekawie wygląda przyozdobione  kolorowymi lampkami, które są ostatnio bardzo modne. Do konstrukcji ramy można doczepić motyle, balony czy kwiaty i mamy kolejną atrakcyjna aranżację. Wszystko zależy od pomysłowości dziecka i rodzica. W łóżku domku mogą zagościć pluszaki, zabawki i kolorowe książeczki.

Kolorystyka domku a pokój dziecięcy

Drewniane łóżko domek można zakupić w różnych kolorach np. białym, szarym, różowym czy błękitnym. Kolorystyka powinna pasować do odcieni ścian. Bardzo ładnie komponują się szare ramy domku, jest to bowiem bardzo modny kolor, które pasuje do prawie każdej innej barwy. Tak więc jest to bardzo modna propozycja. Świetnie sprawdza się również kolor biały czy po prostu naturalny kolor drewna. Łóżka Skandynawskie to bardzo dobry pomysł, występują one właśnie w bieli czy też w surowym drewnie. Styl skandynawski jest bardzo popularny idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Różowe domki łóżka będą ciekawą propozycją dla małych dziewczynek, które kochają właśnie ten kolor. Mogą swój domek przyozdobić kryształkowymi drobiazgami, koralikami czy kolorowymi światełkami. Mają możliwość stworzenia  własnego „mini pałacu”. To łóżko będzie idealnym domkiem dla wszelkich pluszaków i przytulanek.

(Łóżko domek fot. www.filo-shop.pl)

5/5 – (2 głosów)