Together Magazyn » Aktualności » PREZENT LAST MINUTE. Cz. I. SPRAWDŹ 6 ORYGINALNYCH POMYSŁÓW DLA CAŁEJ RODZINY!

PREZENT LAST MINUTE. Cz. I. SPRAWDŹ 6 ORYGINALNYCH POMYSŁÓW DLA CAŁEJ RODZINY!

W tym roku nie będzie nam dane częste i długie niespieszne snucie się po galeriach handlowych i wybieranie prezentów dla najbliższych prosto ze sklepowych półek. Przynajmniej nie w takim wymiarze jak w poprzednich latach. Dla własnego bezpieczeństwa unikajmy tłumów i wybierzmy coś z oferty internetowych sklepów, gdzie również jest pełno kupujących, ale w bezpiecznym światłowodowym dystansie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom świątecznych zakupów, zaproponujemy w kolejnych odcinkach kilka pomysłów bardziej lub mniej – last – minute. Na pewno będą trafione, bo z bezbrzeżnej internetowej oferty wybraliśmy najciekawsze pomysły!

Dla najmłodszych

Dla najmłodszych dzieci, do lat 4, oczywiście zabawki, ale nie takie znów zwykłe. Lalaboom to seria wyjątkowych zabawek i kulko-klocków, które wspierają prawidłowy rozwój zdolności motorycznych i sensorycznych dzieci między 10. a 48. miesiącem życia. Zostały zaprojektowane tak, by służyć dzieciom jak najdłużej. Dostarczają maluchom zróżnicowanych wrażeń dotykowych, wspierając przy tym koordynację wzrokowo-ruchową oraz proces integracji sensorycznej.

Link do prezentu: https://www.trefl.com/zabawki/sensoryczne

Dla dziewcząt

Wspaniałym prezentem dla starszych dziewczynek będą zabawki marki Little Dutch, na przykład drewniany zestaw lekarza albo drewniany ekspres do kawy czy kuchnia z akcesoriami. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, dlatego tego typu podarunki z pewnością sprawią im wiele frajdy oraz pobudzą wyobraźnię. Co ważne, zabawki Little Dutch wykonane są z wysokiej jakości drewna z użyciem bezpiecznych dla zdrowia farb. 

Link do prezentu: https://www.malama.pl/firm-pol-1548010098-Little-Dutch.html

Dla chłopców

#SmartDzieciaki Premium to 12-miesięczny program naukowy dla starszych dziewcząt i chłopców, oparty na zestawach eksperymentów, a te jak wiadomo, szczególnie lubią ci drudzy. To idealny pomysł dla Młodych Naukowców, którzy chcą wejść do świata fascynujących zagadnień z zakresu fizyki, chemii, biologii czy inżynierii. Łącząc naukę z zabawą w fascynującym świecie eksperymentów dla dzieci, dodajemy uśmiech do słowa „edukacja”.
Link do prezentu: https://smartbee.club/produkt/subskrypcja/

Dla niej

Paniom proponujemy pełną wrażeń wizytę w CHICAGO. A dokładniej, wonny prezent w postaci wody perfumowanej Chicago High marki Vilhelm Parfumerie. Zapach skomponowany na bazie klasycznych perfum z początku XX wieku, Chicago High uwodzi niczym musujący koktajl z szampanem, ananasem i odrobiną miodu. Dodatek tytoniu, bursztynu i nut skórzanych sprawia, że z czasem zapach pozostawia po sobie dymne wspomnienie najwspanialszej nocy w rezydencji Jaya Gatsby’ego. Uwaga! Uderza do głowy…

Nuty głowy: szampan, ananas, bergamota,nuty serca: miód, tytoń, nuty bazy: skóra, paczula, bursztyn


Link do prezentu: https://www.galilu.pl/chicago-high-woda-perfumowana

Dla niego

Dla Panów mamy coś bardzo potrzebnego, a kompletnie nieoczywistego. Bezcenne chwile wyciszenia i resetu przed pełnym wyzwań nowym rokiem: SzumMi to pierwszy taki produkt dla dorosłych, który dzięki szumom i kojącym dźwiękom uczyni zasypianie łatwiejszym, a spanie nieprzerwanym procesem. SzumMi oferuje wybór spośród aż 8 różnych dźwięków. Od 3 rodzajów szumu po 5 naturalnych dźwięków na bazie szumów, np. padający deszcz, dźwięk kominka czy szum fal. Niech nasi ukochani mężczyźni odłączą się od zgiełku i wsłuchają w SzumMi.

Link do prezentu:  https://szumisie.pl/szumy-dla-doroslych/

DLA CAŁEJ RODZINY

Dla wszystkich mamy coś, co pozwoli spędzić wartościowe chwile razem przy świątecznym stole. Gry logiczneto jedna z najbardziej uniwersalnych rozrywek. Wspaniale trafiają w gusta niezależnie od wieku i są świetnym pomysłem na prezent nie tylko dla wielbicieli planszówek. Seria gier IQ Games dostarczy mądrej rozrywki całym rodzinom. Gry z serii oparte są na prostych zasadach, ale ich rozegranie wymaga główkowania i przechytrzenia przeciwników. Drewniane rekwizyty sprawią, że zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza. Rozbawcie w te święta swoje szare komórki na potęgę! 

Link do prezentu: https://www.alexander.com.pl/produkty/iq-games/

5/5 – (6 głosów)