Kupowanie prezentów, robienie zakupów, gotowanie wigilijnych potraw, świąteczne porządki, pakowanie upominków – lista obowiązków przedświątecznych wydaje się nie mieć końca. Przygotowania do świąt mogą się stać mniej czasochłonne i przyjemniejsze, gdy wszystkie potrzebne sklepy i usługi znajdują się w zasięgu ręki.

Święta to magiczny czas, który co roku cieszy zarówno młodszych, jak i starszych. Co zrobić, by również dni przed pierwszą gwiazdką móc spędzić w przyjemnej i rodzinnej atmosferze? W Galerii Zaspa wszystko czego potrzebujesz, by zorganizować magiczne święta jest w jednym miejscu. Produkty przydatne do świątecznych potraw dostępne są w Intermarche, słynącym z własnej wędzarni, pełnowartościowego mięsa porcjowanego na miejscu, świeżych owoców i warzyw dostarczanych codziennie oraz doskonałych produktów garmażeryjnych. Pachnące wypieki, które w domu nie zawsze wychodzą, oferują cukiernia Sowa i piekarnia Szydłowski. Nieprzyszyty guzik, zbyt długa sukienka na sylwestrową noc czy pobrudzony płaszcz – na to nie trzeba tracić czasu w gorączce świątecznych przygotowań. Pomoc w tym zakresie oferują punkty usługowe w Galerii Zaspa. O wyjątkowy wystrój domu natomiast zadba KFIACIARNIA, przygotowując piękne stroiki oraz ozdoby ze świeżych kwiatów i krzewów. Warto pamiętać również o czworonogach, które po kolacji wigilijnej z radością przemówią ludzkim głosem po otrzymaniu niespodzianki przygotowanej przez sklep zoologiczny Zoo Karina.

Brak pomysłu na prezent? Niezdecydowanym w doborze upominków chętnie pomogą najemcy Galerii Zaspa. Sklep kolonialny Camellia oferuje herbaty oraz kawy ze wszystkich stron świata, a także porcelanę i akcesoria herbaciane, które z pewnością doceni każda pani domu. Dla małych i większych miłośników technologii Euro RTV AGD przygotowało specjalne gwiazdkowe oferty cenowe. Myśląc o seniorach, zgodnie z hasłem „zdrowie to podstawa”, warto w ramach świątecznego prezentu zafundować im pakiet badań diagnostycznych i laboratoryjnych w centrum medycznym Synevo. W upamiętnianiu miło spędzonych chwil w rodzinnym gronie pomoże zakład fotograficzny FOTO BRAVO, tworząc piękne kalendarze, kubki, a nawet maskotki z wykorzystaniem indywidualnych zdjęć. Taki upominek zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych. Z kolei świąteczne zestawy kosmetyków dla Pań i Panów w każdym wieku można nabyć w drogerii Rossmann. Dla fanów upominków odzieżowych z pomocą przyjdzie oferta sklepów KiK, Textil Market, Natalia Strojna czy Exxelent. Natomiast w poświątecznym przejedzeniu i szybkim powrocie do formy pomoże klub fitness Calypso, do którego karnet będzie idealnym prezentem dla aktywnych.

Pakowanie świątecznych prezentów można zostawić dzieciom. Ich kreatywność z pewnością sprawi, że pod tegoroczną choinką znajdą się barwne niespodzianki. Wstążki, papier, kokardy i inne produkty do pakowania znajdują się w sklepach na terenie galerii. Technikę ozdabiania świątecznych paczek dzieci będą mogły podszkolić podczas warsztatów organizowanych w ramach akcji Wielka Fabryka Świętego Mikołaja, która odbędzie się 10 grudnia.

Dodatkowo w Galerii Zaspa ruszył konkurs na najładniejszą gwiazdkową witrynę sklepową. Od poniedziałku 5 grudnia do soboty 10 grudnia klienci mają okazję ocenić witryny sklepów znajdujących się na terenie centrum. Finał konkursu i wybór zwycięzcy nastąpi w sobotę 10 grudnia. Każda osoba, która odda głos, ma szanse wygrać atrakcyjne nagrody!

Wielka Fabryka Świętego Mikołaja w Galerii Zaspa

10 grudnia (sobota), godz. 11.00–19.00

W programie:

  • warsztaty tworzenia zabawek i ozdób świątecznych;

  • mikołajkowe zabawy sportowe;

  • świąteczne konkursy z nagrodami;

  • zimowa fotobudka;

  • warsztaty pakowania prezentów;

  • gwiazdkowe promocje i oferty specjalne;

oraz wspólne kolędowanie z Maciej Milewski BAND i koncert na żywo!

Godziny otwarcia:

Galeria Zaspa

Od poniedziałku do soboty: 9.00–21.00

W niedziele: 11.00–20.00

Supermarket Intermarche

Od poniedziałku do soboty: 7.00–21.00

W niedziele: 9.00–20.00

Klub Fitness Calypso

Od poniedziałku do piątku: 6.00–23.00

W weekend: 8.00–20.00

Polecane

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany