Strona główna » Aktualności » BioBazar Młode Miasto – wszystko, czego potrzebujesz na święta

BioBazar Młode Miasto – wszystko, czego potrzebujesz na święta

BioBazar Młode Miasto to targ z certyfikowaną żywnością ekologiczną. To również miejsce zakupów, warsztatów kulinarnych, gdzie fani zdrowej kuchni i zdrowego stylu życia na pewno znajdą coś dla siebie. Na terenie byłej Stoczni Gdańskiej swoje produkty co sobotę sprzedają ekologiczni rolnicy i producenci.

Cenią sobie oni kontakt i rozmowę z klientami. W każdą sobotę, w godzinach 8.00–16.00 można tu kupić: wędliny, mięso i drób, nabiał, jaja, sery, owoce, warzywa, wyjątkowe przetwory i soki, ryby, ciasta i ciastka bezglutenowe, pieczywo, oleje, kosmetyki i środki czystości.

BioBazar jest ciekawą propozycją na tegoroczne zakupy świąteczne – miejscem, które warto odwiedzić. Znajdziecie tam pomysłowe, ekologiczne prezenty, które sprawią, że tegoroczne święta będą wyjątkowe. Zakupy pozbawione gorączkowej atmosfery centrów handlowych będą mniej nerwowe i może spokojniejsze. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz: kapustę kiszoną, która smakuje jak ta dawno temu u babci, doskonałe kawy i herbaty, rozpływające się w ustach daktyle i miody. Nie może ich zabraknąć na Waszym świątecznym stole. Wyjątkowego nastroju dodadzą świece sojowe o zapachu cynamonu, których zapachu nie da się zapomnieć.

Pomysł na podarunek? Ekologiczne kosmetyki (masła do ciała, pillingi, oleje migdałowe, marchewkowe, kokosowe), wina pozbawione chemicznych dodatków albo syrop lawendowy do zimowej herbaty. A gdy zostanie trochę czasu przy okazji wizyty, zarówno na Was, jak i na Wasze pociechy czekają dodatkowe atrakcje: warsztaty szycia, gotowania, przygotowania ozdób choinkowych. Bo BioBazar jest również miejscem spotkań i spędzania czasu. W doskonałym nastroju spokojnie zrobicie zdrowe zakupy, napijecie się wyśmienitej kawy i przygotujecie zdrowe święta dla siebie i swojej rodziny. Sami zobaczycie różnicę!

Oceń