Together Magazyn » Aktualności » Plac piękna. Dzień kobiet w Centrum Riviera
freestocks- QtsJnc-unsplash

Plac piękna. Dzień kobiet w Centrum Riviera

Plac Piękna w Centrum Riviera to wydarzenie, podczas którego co roku celebrujemy kobiece piękno! Z okazji Dnia Kobiet przypomnimy wszystkim paniom o ich niepowtarzalności, zachęcimy je także do wprowadzenia pozytywnych zmian w życiu i wizerunku. 

W tym roku świętujemy aż przez cztery dni – 5 i 6 marca, a także 8 i 9 marca! Na ten wyjątkowy i radosny czas przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji w postaci zabiegów kosmetycznych, praktycznych porad i inspiracji, darmowych badań, próbek kosmetyków oraz konsultacji z szeregiem specjalistów, gotowych służyć Wam pomocą i dobrym słowem. 

Na Placu Piękna zostaną wydzielone 4 specjalne strefy – strefa “PIĘKNA”, strefa “ZDROWA”, strefa “STYLOWA”, a także strefa “SILNA”. W każdej z nich znajdziecie coś dla siebie – od makijażowych tipów, przez najnowsze modowe trendy, aż po motywację do zdrowszego stylu życia i pozytywnego myślenia. 

🦋 W strefie “PIĘKNA” zajmiemy się urodą! O Wasz wygląd zadbają profesjonaliści z BeClinic, Sephora, The Body Shop, Organique, Stara Mydlarnia, Paris Optique, Semilac, Douglas, Instytut Kosmetologii  BEYOUTIFUL, Abacosun, Mary Kay, Good Look & Estetic Look i Mac Cosmetics. Będą czekać tu na Was: konsultacje dotyczące makijażu, pielęgnacji skóry i doboru kosmetyków; najnowsze trendy zapachowe, porady stylistek z zakresu stylizacji paznokci, lifting rzęs, zabiegi stylizacji brwi (laminacja, koloryzacja, geometria), zabiegi modelowania twarzy i sylwetki, zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, konsultacje z zakresu doboru opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych, masaże dłoni oraz foto atelier. 

🦋 W strefie “ZDROWA” zadbamy o dobre samopoczucie – zarówno fizyczne jak i psychiczne. W ich utrzymaniu pomogą Wam: Lynx Optique, Centrum Medyczne Zdrowy Profil, Projekt  “Rzetelnie o życiu z rakiem”, Seysso i Healthy-Day. W tej strefie dowiecie się więcej o profilaktyce zdrowia kobiet, skorzystacie z darmowych konsultacji z psychologiem, onkologiem i seksuologiem; poznacie prawidłowe sposoby dbania o higienę jamy ustnej, a także przebadacie wzrok, ciśnienie oraz skład i masę ciała.  

🦋 W strefie “STYLOWA” modową pałeczkę przejmą: Stylistka – Magdalena Właszynowicz, Sunloox, Sportroom, Sklep Solmir, Patrizia Aryton i Felina. W tej strefie rządzi moda! Spotkacie tu brafitterkę i stylistkę, które udzielą Wam darmowych konsultacji, zasięgniecie tu porad dotyczących doboru opraw okularowych, dowiecie się więcej o modzie wieczorowej i sportowej, a na dodatek spotkacie naszą trójmiejską influencerkę ShinySyl! 

🦋 W strefie “SILNA” poznacie niezwykle inspirujące kobiety z Fundacji PoMoc oraz Organizacja społeczna  PoCoPozyTYwni. Ich doświadczenie i wewnętrzna siła będą dla Was solidną dawką wsparcia, otuchy i motywacji w trudniejszych chwilach.  

To jeszcze nie wszystko! Postanowiliśmy zadbać także o pielęgnację Waszego ducha rywalizacji. Na naszym facebookowym profilu już 5 marca rozpoczniemy konkurs, w którym będzie można zgarnąć fantastyczne nagrody, a wśród nich zabiegi, kosmetyki, a także karty podarunkowe na zakupy w Centrum Riviera! Szczegóły podamy wkrótce, ale już teraz zdradzimy, że warto, abyście zainteresowały się urzekającą kwiatową ścianą, którą znajdziecie na Placu Piękna. 😉 

To jak, świętujemy wspólnie Dzień Kobiet? 🌸
Więcej informacji
Do zobaczenia w Centrum Riviera!

RIV PlacPiekna x
Oceń