Together Magazyn » Aktualności » Smakuj z Avocado

Smakuj z Avocado

Na kulinarnej mapie Trójmiasta są miejsca, do których przychodzi się nie tylko po to, aby zaspokoić głód. Równie ważne jest poczucie delektowania się wspólnie spędzonym czasem. Do takich lokali zalicza się sopockie Avocado.

Restauracja Avocado znajduje się w samym centrum Sopotu, w nowoczesnym budynku Domu Zdrojowego. To miejsce doskonale znane zarówno mieszkańcom Trójmiasta, jak i turystom. Sercem lokalu jest kaiten sushi bar, wzdłuż którego płyną najlepsze dania przygotowywane na oczach klientów przez Sushi Masterów. Co można znaleźć w menu? Oczywiście znakomite i wyrafinowane w smaku sushi – prawdziwą ucztę dla zmysłów. Są też wyjątkowe i duże (kilogramowe) homary z własnej hodowli. Z pewnością warto skosztować pstrąga – lokalnego produktu z Doliny Radości, który jest przygotowywany w egzotyczny sposób: pieczony w soli limonkowej i podawany z japońskim risotto z dodatkiem zielonych warzyw. Potrawy znane z kuchni azjatyckich są przyrządzane z lokalnymi warzywami, które zawsze są świeże.

Na gości restauracji Avocado czekają przytulne wnętrze, miękkie i szerokie fotele oraz stonowana kolorystyka i nastrojowe światło. To optymalne warunki, aby odpocząć od zgiełku miasta, pozostając zarazem w jego ścisłym centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Przyjazna atmosfera skłania do wspólnego smakowania – nie tylko potraw, ale i chwil spędzonych razem. Doskonała kuchnia, klimatyczne wnętrze i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że warto tutaj zatrzymać się na dłużej. Warto też wracać do Avocado, by nieco zwolnić, celebrować chwilę i delektować się niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi.

Oceń