Tuż przed wybuchem pandemii zamierzaliśmy nasz stały cykl Bywalińscy wzbogacić o większą liczbę rekomendowanych miejsc. Chwilę później rzeczywistość wymusiła na wszystkich pozostanie w domach i w poprzednim numerze ukazała się nawet pandemiczna wariacja tego działu pod tytułem Zostalińcy. Na szczęście dziś znów możemy wykorzystać rekomendacje naszych “znanych i lubianych” do zachęcania Czytelników, by przy zachowaniu zasad rozsądku, ostrożności i stawianych wymogów, trochę się już ruszyć z miejsca.

Kim są nasi czerwcowi bohaterowie?

Izabela Sakutova jest międzynarodowym ekspertem i prekursorką brafittingu w Polsce, ekspertem w Pytaniu na Śniadanie, autorką książki o Brafitting – lifting piersi bez skalpela, organizatorką ogólnopolskiej kampanii społecznej Dotykam=Wygrywam i założycielką fundacji Wsparcie na Starcie.

Alyosha to jej egzotyczny chłopak z Bułgarii. A tak na serio – kochający mąż i tata, który przejął na siebie większość rodzinnych, codziennych obowiązków, by Iza miała przestrzeń na realizację licznych projektów związanych ze wspieraniem kobiet.

Spędzają rodzinnie każdą wolną chwilę, bo ze względu na życie zawodowe w 3 firmach, które razem prowadzą, wolnego czasu mają naprawdę bardzo mało.  

Kochają swoje dzieci nad życie  i próbują dać im możliwość rozwoju swoich umiejętności i pasji. Noa pasjonuje się muzyką, gra na perkusji i śpiewa, a od niedawna jest członkiem zespołu małych aktorów występujących w musicalu Piotruś Pan w Teatrze muzycznym w Gdyni. Verka uwielbia rysować i rzeźbić, jeździ konno, trenuje gimnastykę i gra w tenisa. Iza i Alyosha starają się poszerzać horyzonty swoich dzieci i zaszczepiać w nich zrozumienie i tolerancję do różnych narodowości i kultur oraz szanować odmienność opinii, co nie oznacza, że muszą się z nimi zgadzać. Urlopy rodzinne spędzają w przeróżnych zakątkach świata, ale często też zabierają dzieci ze sobą na służbowe wyjazdy, korzystając z okazji, by pokazać im kolejne miejsca, kultury i obyczaje. Starają się uczestniczyć w jak największej liczbie koncertów, festiwali i przedstawień teatralnych, by umożliwić dzieciom bliższy kontakt z szeroko pojętą kulturą. Gdzie spędzają czas najchętniej?

Kawa we dwoje lub z przyjaciółmi: Guga Sweet, Gdańsk

Obiad z dziećmi: KOS, Gdańsk

Kolacja we dwoje lub z przyjaciółmi: Piwna 47, Gdańsk

Zajęcia pozalekcyjne/edukacyjne z dziećmi: Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak

Zabawa z dzieckiem: Centrum Nauki Experyment, Gdynia / Zoo

Relaks we dwoje lub ze znajomymi: Plaża, plaża i jeszcze raz plaża.

Garść kultury i sztuki z dziećmi: Teatr Miniatura, Gdańsk

Coś ciekawego do obejrzenia we dwoje lub ze znajomymi: Teatr Muzyczny w Gdyni

Weekend: Wszystkie zakamarki Polski

Miłego pierwszego wakacyjnego weekendu!

Nowi Bywalińscy
Oceń ten post

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany