Together Magazyn » Aktualności » „Z pasji do piłki…”

„Z pasji do piłki…”

Gdańskie SKS Polonia oraz KP Starogard z nowymi strojami od firmy KiK

Promowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie do aktywnego spędzania czasu przyświeca firmie odzieżowej KiK, wdrażającej program „Z pasji do piłki…”. Dzięki niemu kilkadziesiąt młodzieżowych drużyn piłkarskich z całej Polski otrzymało stroje sportowe, a każdego miesiąca kolejne kluby nawiązują współpracę z firmą KiK. SKS Polonia Gdańsk oraz KP Stargard to pierwsze kluby, które przystąpiły do nowej, drugiej już edycji programu.

 

SKS Polonia Gdańsk to drużyna z tradycją. Geneza klubu – jeszcze jako KS NIT – sięga roku 1945. SKS skupia drużynę seniorów, juniorów młodszych oraz starszych, a także grupy młodzieżowe z roczników od 2000 do 2010. Piłkarze Polonii Gdańsk mogą pochwalić się rozpoczęciem współpracy z nowym partnerem. Jest to firma odzieżowa KiK, która przekazała wszystkim drużynom nowe stroje do gry, w skład których wchodzą koszulki, spodenki i getry. W nowych kompletach zaprezentowały się wszystkie grupy wiekowe. KP Stargard to drużyna, która uformowała się w roku 2008. Klub otrzymał dla wychowanków nowe stroje, których przekazanie odbyło się podczas zorganizowanego dla dzieci i ich rodziców ogniska z okazji zakończenia sezonu.

Bardzo się cieszymy z nawiązanej współpracy z SKS Polonią Gdańsk oraz KP Stargard. Ogromną satysfakcję daje nam angażowanie się w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Jako firma odzieżowa chcieliśmy wesprzeć klub, przekazując zawodnikom stroje do gry. Wiemy jak ważne jest dla nich posiadanie własnej koszulki i dzięki temu jeszcze większe utożsamianie się z drużyną. Mamy nadzieję, że w nowych strojach sięgną po najwyższe trofea i będą doskonalić swój talent. Życzymy im dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za strzelone bramki” – mówi Mariusz Kulik z firmy KiK.

skspolonia

Oceń